SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedynek wielkich indywidualności:drazekm vs wycwiel-pompki na poreczach

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 37531

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
drazekm
Zawsze mięśni używałem rzadko pokazywałem ale raczej z tłuszczykiem takze spoko mam co zbić tylko termin do zbijania mi zabardzo nie pasuje.W sobotę Ci pomacham do kamery jezeli będziesz oglądał przekaz z zawodów w Turku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
No właśnie kto wycisnie więcej razy swój ciężar ciała bardziej pasował by tu z WW ktoś kto specjalizuje się w wyciskaniu CC.Tak u nas też są różne konkurencje.Fakt ze na zawodach dostaję jakiejś korby i sam siebie zaskakuję wynikiem szczegolnie gdy mam się zmierzyć teoretycznie z silniejszym.

I o to chodzi,ja nie mam pojęcia jak to jest na zawodach to będą moje pierwsze,a co do teorii to nie teoretyzuję kto silniejszy czy wytrzymalszy zobaczy się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
drazekm
pierwszy raz?? Chyba w zawodach SW .Nie chodzi mi że Ty teoretyzujesz o swoich możliwościach tylko o wynik ankiety.
masti na plus dla Ciebie nie zaznaczył że rywalizacja odbywa się na Twoim "podwórku" - konkurencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
pierwszy raz?? Chyba w zawodach SW .Nie chodzi mi że Ty teoretyzujesz o swoich możliwościach tylko o wynik ankiety.
masti na plus dla Ciebie nie zaznaczył że rywalizacja odbywa się na Twoim "podwórku" - konkurencji.

Wynik ankiety jest taki anie inny bo akurat więcej osób mnie zna z YT i wcześniej z NK i pobij-rekord http://www.youtube.com/user/POBIJREKORDpl/videos
Pierwsze moje zawody na żywo nie licząc wirtualnych na stonkach,które wymieniłem.
Nie trenuję SW tylko Masti tak to przedstawił w celu marketingowym aby ciekawie wyglądało :),zwyczajnie chodzę na siłkę i cele mam b.różne w zależności od samopoczucia w danym okresie np.od listopada do czerwca robiłem redukcję,a teraz chcę trochę więcej mięśni bo mam zastój w sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Drazekm-ale z Ciebie uparty gość!

Cały czas się odżegnujesz od kulturystyki,choć wygladasz jak kulturysta,teraz się dystansujesz od SW,choć bierzesz udział, z sukcesami zrsztą, w internetowych konkursach SW......:)
Szachów też nie lubisz...czyli jako przedstawiciela czego mam Cię przedstawiać?

Ogólnie też jest jedna zasada popularności na forum:jest się celebrytą lub ma się zdjęcia, filmy z celebrytą...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiel , a ty nie brałeś czasem udziału w tym ,, pobij rekord"", bo kiedyś ktoś podobny brał udział w pompkach i zrobił jakoś 200.?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Drazekm-ale z Ciebie uparty gość!

Cały czas się odżegnujesz od kulturystyki,choć wygladasz jak kulturysta,teraz się dystansujesz od SW,choć bierzesz udział, z sukcesami zrsztą, w internetowych konkursach SW......:)
Szachów też nie lubisz...czyli jako przedstawiciela czego mam Cię przedstawiać?
Ogólnie też jest jedna zasada popularności na forum:jest się celebrytą lub ma się zdjęcia, filmy z celebrytą...:)


Masti ale dla mnie jest bez różnicy jak mnie przedstawiasz,a dlatego nie identyfikuję się z żadną dyscypliną bo zwyczajnie nigdy nie mogłem się zdecydować czego chcę,więc w niczym się nie specjalizuję,tylko trochę tam próbuję z różnych ćwiczeń.
SW jest to sport uliczny z ciężarem własnego ciała,a ja większość ćwiczeń robię ze "złomem" :) 5x w tygodniu a w terenie bywam raz na rok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Ok....:)

To bedziesz S/G W

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-09-11 15:28:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Ok....:)

To bedziesz S/G W

Sekcja Grotołazów Wrocław czy Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Myślałem o Street/Gym Workout ale jak pasuje inaczej.....no problem..:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XII Nadwislański Turniej w WL Klasycznym - 28.09.2013r.

Następny temat

Liga WW-Turek 2013,Rozpoczęcie Polskiej Ligi Wielokrotnego Wyciskania

WHEY premium