SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedynek wielkich indywidualności:drazekm vs wycwiel-pompki na poreczach

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 37398

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti sam wiesz jak to zawsze wychodzi,robiłem konkurs L-sit który chciałem aby był jeden tydzień za Twoją namową przeciągnęliśmy go na miesiąc co i tak nie zwiększyło frekwencji i zainteresowania,skoro nie chcesz słuchać argumentów Lukixa i moich to zrób nowy wątek konkursowy do dipów ze swoim regulaminem i zobaczymy jak to wyjdzie,ze swojej strony obiecuję że jak będzie odpowiadał mi regulamin to może wystartuję.Dlaczego nowy wątek ?,bo pytam się dlaczego ja tu mam się dostosować do Twojego dyktatu,a nie odwrotnie Ty do moich propozycji?,to jeszcze nie konkurs a jak zrobisz wątek i konkurs z nagrodami to mam wyjście albo wchodzę i akceptuję regulamin ułożony przez Ciebie albo nie startuję.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-09-28 11:50:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Nie robię zadnego dyktatu,tylko proponuje sensowne rozwiązania.
Poza tym ten pojedynek i temat,to w wiekszej cześci mój pomysł....:)

Robienie kilku prób w miesiącu wszystkich znudzi a temat sie rozmyje.
Biorę tez pod uwage starty wycwiela w lidze.

Poza tym rzadkie wydarzenia i rzeczy są cenne i ciekawe,jak np olimpiady,mistrzostwa świata,Europy,Polski-są raz w roku.Gdyby były co miesiąc,3 x w miesiacu-nie byłoby ani zawodników ani kibiców

Przez to udało mnie sie Ciebie namówić na start w tych zawodach.....I myslę,że nie załujesz,że wziąłeś w tym udział...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9876
Drazekm nie znam cię osobiście ale powiem ci szczerze, ze jak się czyta twoje wypowiedzi to kipi z nich ciągłe narzekanie, niezadowolenie, brak chęci pójścia na jakikolwiek kompromis i wyniosłość. Nie wiem może masz taki styl literacki ale taki jest mój odbiór. Pozdrawiam :)

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
O rany co tu się dzieje same złe emocje.A ja dla rozładowania- mam dobry nastrój booo moi dzisiaj wygrali dwa mecze i gramy dalej
drazekm
To nie jest tak że podchodzę niepoważnie do poręczy ale faktycznie różnimy się w tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti

Biorę tez pod uwage starty wycwiela w lidze.

Zgadza się robisz pod Wyćwiela,a moje zdanie się nie liczy,no ale to przecież Twój temat tylko zauważ że bez nas nie ma racji bytu
masti

Przez to udało mnie sie Ciebie namówić na start w tych zawodach.....I myslę,że nie załujesz,że wziąłeś w tym udział...

Nie żałuję i właśnie co miałem zrobić to już zrobiłem i nie zabardzo mnie interesuje samo pisanie o tym bo z próbą raz w miesiącu na tym to będzie polegało.
Masti jestem w stanie zaakceptować Twój pomysł jeżeli dopuścisz innych zawodników do konkursu bo temat mojej niedoszłej rywalizacji z Wyćwielem uważam za zamknięty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
O rany co tu się dzieje same złe emocje.A ja dla rozładowania- mam dobry nastrój booo moi dzisiaj wygrali dwa mecze i gramy dalej
drazekm
To nie jest tak że podchodzę niepoważnie do poręczy ale faktycznie różnimy się w tym.

To tylko rzeczowa dyskusja,a jak podchodzisz do poręczy nie wiem nie wypowiedziałeś się,a na razie tylko Masti podjął się być Twoim "adwokatem" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
FrankiPL
Drazekm nie znam cię osobiście ale powiem ci szczerze, ze jak się czyta twoje wypowiedzi to kipi z nich ciągłe narzekanie, niezadowolenie, brak chęci pójścia na jakikolwiek kompromis i wyniosłość. Nie wiem może masz taki styl literacki ale taki jest mój odbiór. Pozdrawiam :)

Startowałem już w długim 3 i pół miesięcznym konkursie,wiem jak to jest i nie za bardzo mam chęć tak długo męczyć się co pisać, nie zrozumiesz mnie bo przez 3 lata napisałeś mniej postów niż ja w tym konkursie.Dlatego samo pisanie mnie już męczy wolę próby na poręczach niż męczenie tylko samych palców na myszce i klawiaturze :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-09-28 15:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-bardzo cenię Mastiego za Jego inicjatywę na tym forum,bo nie ma tutaj drugiego takiego moda,ale ta wasza "wirtualna rywalizacja" jest kiepsko pomyślana.Wycwiel z obecnym podejściem i priorytetem dipów jest dla Ciebie mało atrakcyjnym i mało poważnym rywalem.To tak jak Ty byś zaproponował Wycwielowi rywalizację w WW...Mam wrażenie z całym szacunkiem dla Mastiego,że ten konkurs jest tak przez Niego "sztucznie pompowany"tylko po to aby zaspokoić jego ciekawość-kto by wygrał?-a moim zdaniem odpowiedz jest oczywista...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9876
Drazekm wydaje mi się że liczba napisanych postów wcale nie świadczy o tym czy coś potrafię zrozumieć czy też nie. Napisałem Ci tylko o swoich odczuciach po przeczytaniu twoich wpisów. Zresztą to Twoja sprawa i Twoich rozmówców.

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Marek-bardzo cenię Mastiego za Jego inicjatywę na tym forum,bo nie ma tutaj drugiego takiego moda,ale ta wasza "wirtualna rywalizacja" jest kiepsko pomyślana.Wycwiel z obecnym podejściem i priorytetem dipów jest dla Ciebie mało atrakcyjnym i mało poważnym rywalem.To tak jak Ty byś zaproponował Wycwielowi rywalizację w WW...Mam wrażenie z całym szacunkiem dla Mastiego,że ten konkurs jest tak przez Niego "sztucznie pompowany"tylko po to aby zaspokoić jego ciekawość-kto by wygrał?-a moim zdaniem odpowiedz jest oczywista...

Łukasz na forum piszemy 2 lata,widzieliśmy się raz a ostatnio rozumiemy się telepatycznie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XII Nadwislański Turniej w WL Klasycznym - 28.09.2013r.

Następny temat

Liga WW-Turek 2013,Rozpoczęcie Polskiej Ligi Wielokrotnego Wyciskania

WHEY premium