SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedynek wielkich indywidualności:drazekm vs wycwiel-pompki na poreczach

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 37535

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7302 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
To mogę Ci napisać bo właśnie od kiedy wprowadziliśmy ograniczenie czasowe do 5 min.żeby zrobić naprawdę dobry wynik trzeba szybko pracować ze sztangą tak więc 1/2 CC - 100powt.ciągiem,60kg -45powt.ciągiem a pompki zawsze robiłem ciągiem teraz zależy od dnia ale ok 150 powt.
Te 3 sek. to sporo czasu.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-09-08 14:57:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
To mogę Ci napisać bo właśnie od kiedy wprowadziliśmy ograniczenie czasowe do 5 min.żeby zrobić naprawdę dobry wynik trzeba szybko pracować ze sztangą tak więc 1/2 CC - 100powt.ciągiem,60kg -45powt.ciągiem a pompki zawsze robiłem ciągiem teraz zależy od dnia ale ok 150 powt.
Te 3 sek. to sporo czasu.

Dzięki,teraz jest jaśniej dla mnie i innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
wygra drazekm

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiel , z pewnością wygra lepszy, zawsze lubię sobie pogadać.
Choć zobaczę czy mi dobrze podpowiada moje przekonanie do drazekm.
Najlepiej jak się przerzucimy na szachy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7302 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Szachy już przerabiałem to dla mnie za spokojne klimaty
Ale masti dobrze rozgrywa temat także szachy pewnie nie sa mu obce.
Gadaniem się nie przejmuj wszystko przed Tobą z wiekiem będzie gorzej wiem to po sobie.Ja uwielbiam klimat zawodów i ogólnie rywalizację więc łatwo mnie wciągnąć w taką zabawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Lubie grę w szachy i dobrze mnie to idzie...:)
Myślę też o konkursie szachowym takim na kilka miesięcy-jeden ruch na dzień .by za bardzo czasu nie tracic w tej wciagajacej grze...

Wracając do duellu:

Wycwiela widziałem kilkakrotnie w akcji na zywo-niesamowita wytrzymałość i duża siła...
Do tego obycie z zawodami i stresem.
Na minus-jest jednak o wiele ciężsy niż drazekm.Czy wieksza siła,sprawność,wytrzymałość zrekompensuje ponad 20 kg wiekszej masy?
Przekładając to na wyciskanie-wycwiel wyciska wielokrotnie 90 kg a drazekm tylko 70 kg.
Kto wycisnie wiecej razy swoj cieżar?

Drazekm znam tylko z filmów i internetowych konkursów .

Też widać ogromną wytrzymałość ,sprawność i siłę.
Ale jak wyglada z obyciem na prawdziwych zawodach,gdzie nie można jeszcze raz nagrać filmu ,by zrobić lepszy wynik?
Jak wytrzyma presję bycia w tej chwili faworytem?
Wiemy ,że lepiej jest gonić niż uciekać....

Jak wytrzyma presje oceny sędziów?
Szansę zdobycia naprawdę dużej ilości supli?

To wszystko rozegra się 21 września w Poznaniu na Malcie.
Uważni znawcy kibice,koneserzy ćwiczeń siłowych na pewno tego nie przepuszczą i obejrzą to na miejscu lub live ....


A już w ta sobotę zobaczymy wycwiela w akcji w Turku-na I zawodach serii Polska Liga Wyciskania Wielokrotnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiel
Szachy już przerabiałem to dla mnie za spokojne klimaty
Ale masti dobrze rozgrywa temat także szachy pewnie nie sa mu obce.
Gadaniem się nie przejmuj wszystko przed Tobą z wiekiem będzie gorzej wiem to po sobie.Ja uwielbiam klimat zawodów i ogólnie rywalizację więc łatwo mnie wciągnąć w taką zabawę.

Wszystko wiem ,mam już jakąś praktykę w życiu, to już moje 4 zawody w tym roku, ale Ciebie to tez bardzo podziwiam - 53 lata i taka pasja, w dodatku MOC, za to tę Szacunek dla Ciebie.
Ja tylko w tym roku 40 lat i chyba masz rację - wszystko przede mną .

Masti - wszystko wiem z dokładnością co masz na myśli , ale zobaczymy czy moje myśli się sprawdzą.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2013-09-10 21:25:39

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti

Przekładając to na wyciskanie-wycwiel wyciska wielokrotnie 90 kg a drazekm tylko 70 kg.

Właśnie jest okazja zapytać się,Wycwiel jak to jest u Ciebie z tą przewagą 20kg,czy to same mięśnie?,czy pół na pół z tłuszczykiem bo jak to pierwsze to nie mam żadnych szans :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-09-10 21:40:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Wycwiel ma mega doswiadczenie oraz jest bardzo ambitny i nie odpuszcza chocby niewiem co dlatego uwazam że przewaga jest po jego stronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7302 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
No właśnie kto wycisnie więcej razy swój ciężar ciała bardziej pasował by tu z WW ktoś kto specjalizuje się w wyciskaniu CC.Tak u nas też są różne konkurencje.Fakt ze na zawodach dostaję jakiejś korby i sam siebie zaskakuję wynikiem szczegolnie gdy mam się zmierzyć teoretycznie z silniejszym.Tylko szkoda że to ma się odbyć w trakcie trwania Ligi.Także masti jak to zacząłeś to myśl nad kolejnymi terminami takich spotkań bo na pewno nie odpuszczę do póki nie wygram. To będzie moje nowe wyzwanie do którego podejdę bardzo poważnie.Ale fajnie my/WW/ dowiedzieliśmy się o SW a oni o nas.Poręcze mogą nas do siebie zbliżyć i w przyszłości może wspólna duża impreza?z udziałem zagranicy razem na pewno będzie nam ich łatwiej ściągnąć.Także punkt dla mastiego za pomysł.Tylko na przyszlość uzgodnij to ze stronami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XII Nadwislański Turniej w WL Klasycznym - 28.09.2013r.

Następny temat

Liga WW-Turek 2013,Rozpoczęcie Polskiej Ligi Wielokrotnego Wyciskania

WHEY premium