Jest liderem w tym dzialeSzacuny
3532
Napisanych postów
21104
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
745603
Wczoraj w Orlando na Florydzie odbyly sie zawody w kat. 212, Europa Show of Champions 2013. Zawody wygral 45 letni Troy Alves.
Alves zwyciezal te zawody juz dwa razy w latach 2009, i 2011 w kategorii open. Tym razem bylo to jego pierwsze zwyciestwo w kategorii do 212 funtow. I chociaz konkurencja zawodow nie byla mocna, i brakowalo wielu czolowych zawodnikow, to jednak cieszy wygrana Troya ktory tym zwyciestwem zapewnil sobie start na tegorocznych zawodach Mr.Olympia.
1. Troy Alves
2. Raul Carrasco
3. Marco Rivera
4. Thomas Benagli
5. Milton Holloway
6. Charles Dixon
Szacuny
5
Napisanych postów
426
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
3562
Chyba coś się pozmieniało w IFBB, a na pewno w kategorii 212?
Fotka z Orlando Pro:
Ogarnia ktoś sytuację? Według mnie wygląda na to, że w końcu podnieśli $, bo to była kpina jak laski z Bikini zgarniały więcej... Imo dobra decyzja obu zawodników. Mają świetne estetyczne sylwetki, które w Open po prostu się psują, a nie każdy przecież ma szkielet jak Cutler, Coleman, Wolf, Rhoden czy Greene. Benagli nic nie wygrywał w Open, bo jest po prostu za słabo doj**any, a w 212 ma już duże szanse. Alves to samo, niby coś tam wygrywał, ale chyba na wałku. Wybierał sobie jedne zawody, żeby się tylko zakwalifikować. Mam nadzieję, że więcej zawodników pójdzie tym śladem... Na pewno Warren i Yamagishi. Dohne również, bo przy większej masie zj**ie sylwetkę. Ciekawe czy Lesukov pali na Open czy 212.
Zmieniony przez - WallEast w dniu 2013-04-22 18:59:11
Szacuny
48
Napisanych postów
1840
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
73449
na Warrena nie licz, to charakterniak, przejscie do 212 to dla niego byloby jak dezercja.
Bedzie chcial udowodnic, ze wygranie Arnold Classic i 2 miejsce na olimpi to nie przypadek.
A obecnosc Yamagishiego w Open to jakis totalny nonsens i porażka na max.
W 212 mialby szanse cos powalczyc, a w open to tylko dzieki sponsorowi dostaje punktowane miejsca.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
3532
Napisanych postów
21104
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
745603
Chyba coś się pozmieniało w IFBB, a na pewno w kategorii 212?
Nic sie nie zmienilo. Dalej pula nogrod pienieznych to okolo 6 tys dol. ( 1 miejsce. 3 tys, 2 miejsce 2 tys, 3 miejsce 1 tys.) na poszczegolnych zawodach w sezonie. Tyle samo maja Bikini. Pomijajac - Sheru, Mr.O, i EVL'S gdzie jest wiecej, a bikini maja nieznacznie mniej. ( figure na Mr.Olympia ma bodajze nawet wiecej niz goscie z 212)
Branch jak wyzej napisano, nie przejdzie do 212, z tych wlasnie powodow. Yamagishi deklarowal chec od tego roku zmiany kategorii ale jak widac nie zdecydowal sie. Mowi ze raczej nie. Lesukov tylko open. Jego kolega z amatorskich zawodow znkomity Alexy Kodzoev powiedzial po wygraniu ACE 2012 ze nie chce karty pro bo nie ma zamiaru startowac w 212, poniewaz jak to wyrazil - Kto pamieta nazwiska tych zawodnikow? Tych z 212. Pamieta sie tylko open, a tam nie mam szans. Benagli nic nie zwojowal i nic nie zwojuje. Na Orlando byla slaba obsada, nawet Troy przy calej jego znakomitej sylwetce nie wygladal tak dobrze jak moglby. Wiedzila ze i tak to wystarczy i wygra. Byl faworytem od poczatku.
Szacuny
3
Napisanych postów
413
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
6246
Po prostu wprowadzenie kategorii wagowych do kulturystyki to poważny błąd. Ale świat zmierza w kierunku ,,wyrównania szans" dlatego trzeba wprowadzić koszykówkę lub siatkówkę dla mężczyzn o wzroście poniżej 160 cm. Wtedy będzie sprawiedliwie. Kulturystyka zawodowa osiągnęła swój poziom dzięki właśnie braku kategorii wagowych i zwycięstwach najlepszych.
Szacuny
5
Napisanych postów
751
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
30473
Śmiem uważać, że kulturystyka zawodowa i kulturystyka w ogóle, bardzo wiele by straciła bez twojej obecności na SFD Dżej. Dlaczego dziwi cię fakt kategorii wagowych, fakt szukania nowych rozwiązań by przyciągnąć fanów, skoro pozytywnie na ten temat wypowiadają się chyba wszystkie autorytety? Po za tym to nie kategoria wzrostowa, a wagowa. Kto broni osobie wyższej niż średni kulturysta zbić wagę i w niej startować? Przecież brak kategorii wagowych spowodował pogoń za masą, rozdęte brzuchy, ciężko się z tym nie zgodzić. Nie każdy jest tego zdania co ty i nie wiem co upoważnia ciebie do przedstawiania swojej "tezy" jako faktu. Od faktów jesteś całe lata świetlne.