SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 573818

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
Jak narazie cisza co do planow, ale mysle ze Jason w tym sezonie bedzie jednak startowal.

Z innej beczki.
Kulturystyk kobieca upada, i bardzo dobrze. Tak jak to zapowiedziano w 2011 roku, bedzie powoli eliminowana z poszczegolnych konkursow pro. W tym roku zabraknie tej konkurencj na Arnold Classic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 174 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
No pewnie że dobrze, pewnie women’s physique przejmie pałeczkę. Dla medialności tego sportu na pewno na plus.

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Oczywiście, że tak. Zgadzam się w 100%.
Cała ta konkurencja powinna zniknąć i to jak najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
To jest chyba jedyna kwestia co do ktorej wszyscy w dziale beda zgodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
nareszcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Tylko co te babochłopy teraz poczną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Poradzą sobie-w innych federacjach jest jeszcze kulturystyka kobiet.

Choć co ciekawe- czterdziesto paro letnia Cristina Franzoso-absolutnie najlepsza kulturystka federacji IBFA,Wabba i kilku pomniejszych federacji- w tym roku wystartowała w zawodach IFBB-Ludus Maximus-oczywiście je wygrywajac...

Widziałem ja kilka razy na zywo-plecy, łydki, barki miałą lepsze od wielu mężczyzn....



Poza tym-jest tych ekstremalnych kulturystek jest coraz mniej-zrobia kokosy na unikalnych zdjeciach,filmach....

Ale ogólnie trend kobiecej kulturystyki daży w kierunku bikini i fitness.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Chyba ja dotknęło "Grodzko" masakra. Nie wiem czy podziwiac ciezka prace i poswiecenie jakie musiała wlozyc czy co..:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Nie mogę na to patrzeć - chyba zresztą nie tylko ja. Z Tampa pro oglądałem filmiki na youtube - odrzucało mnie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
Poradzą sobie-w innych federacjach jest jeszcze kulturystyka kobiet.

Mysle ze w innych federacjach rowniez beda powoli rezygnowac z tej konkurencji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 edycja:IBFA Mr&Ms World-Rzym 2012

Następny temat

IFBB BRITISH GRAND PRIX 2012

WHEY premium