SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Biel i czerwień - pewnie chodziło o flagę narodową. Niemniej wygląda to kiepsko...

Na trzeciej focie wygląda najlepiej z nich wszystkich imho.



Zmieniony przez - Barszczyna w dniu 2013-09-16 15:19:49

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388404
ja myslalem ze tylko mi on tak troche dziewczyna zajezdza...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Najlepiej to by go ukrzyzowac to by sie chlopak nauczyl nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
Na trzecim foto wygląda zdecydowanie najlepiej ze stawki. Pogratulować sukcesu. Żeby jeszcze te spodenki były do połowy uda chociaż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Wy tak na poważnie? .
Farba zejdzie i nie ma problemu...:)

Przypominaja mnie się czasy z lat 30' ubiegłego wieku,gdzie do pracy,czy szkoły trzeba było dostarczyć świadectwo moralności-które wypisywał miejscowy duchowny.... .
Mam nawet taki skan świadectwa mojego dziadka....komedia!!!

Proponuję się przejechac na jakieś zagraniczne zawody i zobaczyć ,jak kulturyści wyglądają,jak sa ubrani,(biżuterii maja na sobie więcej niż moje trzy dziewczyny)..,gdy przyjeżdżają na zawody,jak wyglądaja w zyciu codziennym-i nie sa gejami ani transwestytami-normalni goście-taka moda jest na zachodzie.........

U nas jakby się pokazali na zawodach-szok!

Mnie sie to osobiście nie podoba,podobnie jak pełno tatuaży,kolczyki w uszach, nosie,jakieś metalowe cześci w skórze .. itp

Ale świat się zmienia... jak ktoś się tak dobrze czuje-jego sprawa...
Ja robię swoje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Kolejna próba zwrócenia na sobie uwagi. W dupach się poprzewracało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Na zawodach o to właśnie chodzi-warto się wyróżnić wygladem ,by sędziowie Cię zapamiętali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
a co on takiego zrobił złego? pomałował sobie pukiel włosów plaktówkami? i co z tego?
kupcie sobie jakieś maści o zastosowaniu proktologicznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
masti

Proponuję się przejechac na jakieś zagraniczne zawody i zobaczyć ,jak kulturyści wyglądają,jak sa ubrani,(biżuterii maja na sobie więcej niż moje trzy dziewczyny)..,gdy przyjeżdżają na zawody,jak wyglądaja w zyciu codziennym-i nie sa gejami ani transwestytami-normalni goście-taka moda jest na zachodzie.........

U nas jakby się pokazali na zawodach-szok!

Mnie sie to osobiście nie podoba,podobnie jak pełno tatuaży,kolczyki w uszach, nosie,jakieś metalowe cześci w skórze .. itp

Ale świat się zmienia... jak ktoś się tak dobrze czuje-jego sprawa...
Ja robię swoje...






To nie jest normalne i fakt, że dzieje się tak na zachodzie, że jest tam taka moda, wcale tego nie usprawiedliwia. Powiedziałbym nawet, że stawia to w jeszcze gorszym świetle. Bo to, że coś robią na zachodzie, czy coś tam jest cacy, wcale nie znaczy, że musimy ślepo za tym podążać zapominając o swoich przekonaniach. Mamy swoją świadomość, swoją wolę i róbmy tak, jak NAM pasuje, a nie eurodeupotwanym, którzy forsują ogłupienie by łatwiej im było wprowadzać w życie swoje absurdy.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Racja Antek...:) a tu takie poruszenie nie wiadomo o co...:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 edycja:IBFA Mr&Ms World-Rzym 2012

Następny temat

IFBB BRITISH GRAND PRIX 2012

WHEY premium