SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 575030

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
ale wbijac tez trzeba umiec zauwazcie ze on nie wyglada jak Valentino hmm

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 188 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Co nie zmienia faktu ze to jest jeden z większych pajaców w branży... szkoda mi ludzi mu poklaskuja.

Zmieniony przez - alexwow w dniu 2013-06-29 11:06:02

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
ja go tam za pajaca nie uwazam , choc do kulturysty tez mu daleko

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Dla mnie to on wygląda jak zaprzeczenie kulturysty.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5423 Napisanych postów 15448 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388612
to jest juz taki celebryta bardziej i fajnie wyglada to ze lapa i bark jak z plasteliny, rozmiar buta z 50 a lydka wyszla tak jak by w rurkach byl...

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-06-29 12:01:52

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1999 Napisanych postów 19858 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732077
Roman Fritz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1999 Napisanych postów 19858 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732077
Mr.Olympia 2003.
Dexter Jackson, Jay Cutler, Ronnie Coleman



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze gosc ma w hvj kasy wille z basenem.(moze nie jego moze to tylko marketing kto wie...) Moze bujac sie bezkarnie po stanach bo tam nikt nie obcina cie na kazdym kroku tyko usmiechnie sie do ciebie i powie jakies mile slowo.
Moge sie założyć, ze nie jeden majac mozliwosc zycia jego zyciem odszczekal by to co napisal. Mi tez nie podobaja sie te jego przerosniete lapy itp. Ale nie pajacuje mu przez neta nie reprezentujac swoja osoba doslownie nic. Teraz zastanowcie sie jak zalosne to jest, napiszesz to w necie bo na zywo goscia prawdopodobnie nigdy nie spotkasz a jak spotkasz to mu tego nie powiesz bo dostaniesz w pysk od niego lub kogos z jego otoczenia. Wiec ta opinia nigdy do goscia nie trafi i przez to jest dla niego mniej wazna niz poranna kupa no ale ty dlatego, ze jestes kozakiem i tak pojedziesz mu przez neta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
SherdoG184
A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze gosc ma w hvj kasy wille z basenem.(moze nie jego moze to tylko marketing kto wie...) Moze bujac sie bezkarnie po stanach bo tam nikt nie obcina cie na kazdym kroku tyko usmiechnie sie do ciebie i powie jakies mile slowo.
Moge sie założyć, ze nie jeden majac mozliwosc zycia jego zyciem odszczekal by to co napisal. Mi tez nie podobaja sie te jego przerosniete lapy itp. Ale nie pajacuje mu przez neta nie reprezentujac swoja osoba doslownie nic. Teraz zastanowcie sie jak zalosne to jest, napiszesz to w necie bo na zywo goscia prawdopodobnie nigdy nie spotkasz a jak spotkasz to mu tego nie powiesz bo dostaniesz w pysk od niego lub kogos z jego otoczenia. Wiec ta opinia nigdy do goscia nie trafi i przez to jest dla niego mniej wazna niz poranna kupa no ale ty dlatego, ze jestes kozakiem i tak pojedziesz mu przez neta...


To do mnie? Z okazji tego, że napisałem iż jest zaprzeczeniem kulturysty w moim odczuciu?

Powiem Ci jedno: jeśli ktoś staje się w jakikolwiek sposób osobą publiczną - czy to aktorem, czy politykiem - to musi liczyć się z tym, że będzie non stop oceniany przez ludzi. Musi liczyć się też z krytyką, która jest nieunikniona (której Rich pewnie ma świadomość, zresztą chyba w jakimś wywiadzie o tym mówił). A nawet falą hejtu, choć tego akurat na naszym forum jeszcze nie widziałem w jego kierunku.

EDIT: teraz widzę, że nie była to wypowiedź do mnie.

Zmieniony przez - Barszczyna w dniu 2013-06-29 16:12:06

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
apropo CUTSA



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 edycja:IBFA Mr&Ms World-Rzym 2012

Następny temat

IFBB BRITISH GRAND PRIX 2012

WHEY premium