SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 573664

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Finały wszystkich kategorii kobiecych na zawodach Amateur Mr Olympia Europe 2014.
Oczywiście jest i Paula Bannot....-zdobyła srebrny medal...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Irmak ma niesamowitą sylwetkę i jeszcze wiele wygra... tylko ciekawe kiedy w końcu wygra kartę PRO i tam zacznie walczyć ?!

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731700
Karte pro to on moglby miec w kazdej chwili , jakby tylko chcial. Widocznie nie chce przechodzic na zawodowstwo. Zreszta on juz nie jest najmolodszy. Irmak to znakomity zawodnik, ale ma juz 41 lat, co moglby osiagnac w pro lidze?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
ta sama sytuacja co z Flexem Lewisem, po co ma wchodzić na kategorie PRO, ginąć na tle innych zawodników i zajmować końcowe miejsca, skoro w niższej kategorii może wymiatać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731700
Miales na mysli open co do Flexa Tutaj akurat ja uwazan ze dobrze zrobi przechodzac do kategorii open. W 212 wszstko osiagnal, motywacji brakuje, najgrozniejszy konkurent Henry powoli bedzie konczyl kariere. W open Flex ma szanse zaistniec, nawet miejsca w pierwszej 6czy nawet 5 to dla niego wielki sukces. Tak naprawde iczy sie tylko kategoria ciezka w pro. Zreszta juz napisalem co o tym sadze w temacie Flexa.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
tak, chodziło mi o OPEN - pomyłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
a taki Irmak mógłby chociaż raz postarać sie powalczyć o Mr.O 212 i popsuć nerwy Flexowi, który wg mnie powinien przejść do OPEN, bo jak Possible napisał, wygrał on już wszystko w 212, więc warto powalczyć z najcięższymi jak kiedyś Priest walczył

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 881 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16629
http://www.magisto.com/album/video/P3shBlkDRAZ-fzsHDmEwCXp7

Oley + Babcia = ? może jakieś przygotowania do czegoś większego ? :) oby

"I'm gonna knock You out! Mamma said knock You out!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388176
fajny material, ale film tragicznie zmontowany...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 881 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16629
jest więcej :) http://www.magisto.com/album/video/LDkwAVkDRAZ-fzsHDmEwCX16 

"I'm gonna knock You out! Mamma said knock You out!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 edycja:IBFA Mr&Ms World-Rzym 2012

Następny temat

IFBB BRITISH GRAND PRIX 2012

WHEY premium