SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 573712

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 173 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Na tym zdjeciu wygląda nie tak cudownie, popatrzcie inne...
a co do naturala.... kłamca

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Natural czy nie, kogo w ogóle to obchodzi. Sterydy to nie złoty środek i tak trzeba zapier****, temat poruszany praktycznie za każdym razem.. Dajcie sobie spokój :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 173 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Nie chodzi o to czy to zloty srodek czy nie chodzi o to ze ludzie krzycza wszedzie jaki to ze mnie natural, nikt im nie odbiera ciezkiej pracy jaka musieli w to wlozyc, chodzi o sam fakt klamania wszem o wobec jaki jestem cudwowny. Już taki jeden tutaj byl "w pełni naturalny" Wszystko jest dla ludzi.

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Alexwow to chodzi moim zdaniem nie o wychwalanie samego siebie, a pokazanie ludziom którzy nie uznają sterydów, że można, bo teraz na każdym kroku słychać, że tylko na towarze można wyglądać solidnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Misiek_masownik
Alexwow to chodzi moim zdaniem nie o wychwalanie samego siebie, a pokazanie ludziom którzy nie uznają sterydów, że można, bo teraz na każdym kroku słychać, że tylko na towarze można wyglądać solidnie.


Tez mnie to wkvrwia. Jak ktos chce to niech sie szprycuje, jego sprawa. Gadanie jednak ze bez cukierkow nie ma co zaczynac to takie wzajemne pocieszanie i usprawiedliwianie na zasadzie "i tak wszyscy biora".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Pewnie byście sie zdziwili ale jest wielu kulturystów nie stosujacych dopingu,startuja w zawodach,zajmuja dobre miejsca ale z powyższych wzgledów sie tym nie reklamują(oczywiście nie mówię o pro).

Po prostu bardzo wielu ćwiczących nie docenia działania naprawdę dokładnie dobranej diety,odpowiedniej dystrybucji supstancji odzywczych i wody,odpowiedniej genetyki i trybu życia-te elementy determinuja niesamowita ,kulturystyczna sylwetke..
Można właściwie nawet sztangi nie dotykać..
Wystarczja naturalne formy ruchu w odpowiedniej ilości by naprawdę świetnie się prezentować...


Ale oczywiście najłatwiej zrzucić braki postępów na sterydy...I juz jesteśmy wytłumaczenie..:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870169
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
czekałem aż ktoś to wstawi,
Przemek mnie nie zawiódł, choć liczyłem też na inne osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388217
ktos moze wygladac dobrze i nie koksowac, ale jak ktos chce startowac i to nie w jakims pcimiu dolnym u wujta na ogrodku to moze snic dalej, ja sam znam osobiscie gosci ktorzy startowali w lidze naturali(mozna tez poczytac o tych ligach na zagranicznych forach jaki to kabaret jest) a tacy naturale jak mario, na innym polskim forum pisal temat jak sie odblokowac(bo mial z tym duze problemy) a tutaj sie tlumaczyl tym ze jak sie ma wage 85kg przy wzroscie 180cm i sie szamie 2kg? kurczaka na dzien, to niestety tak sie dzieje(no tak za duzo bialka do przemialu to jajka nie beda dzialac jak trzeba...), a wiadomo ze sie nie przyzna bo jak by sie przyznal to zaden sponsor by go nie chcial!

wstyd jest klamac(bo wszyscy na starcie pisza ze sa naturalni) lepiej nic nie mowic a jak ktos spyta to zostawic bez komentarza i po problemie.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-06-19 10:47:55

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 edycja:IBFA Mr&Ms World-Rzym 2012

Następny temat

IFBB BRITISH GRAND PRIX 2012

WHEY premium