xzaar77, Dzięki! ooo takk.. wyleżałem swoje w wodzie ;) i jedno piwko z imbirem na zdrowie!
Darku, dziękuję! Ann.. podała jak mniej więcej jechałem. No tak wykonałem na początku te 1/2, 3/4 pociągnięcia zgodnie z tym naszym schematem i rozpędziłem się do 1:19, przyznam szczerze że jechało się bardzo "lekko" tak wiem to złudne uczucie.. o czym przekonałem się w połowie biegu, do 500m trzymałem się do 1:39, później ten zakres zmieniał się, 1:40-1:45 ;) przez chwile 1:50 po czym ostatnią setkę dołożyłem już ostatkami sił na maxa.
Tempo 34-38 s/m. Po biegu to było mi wszystko jedno, fantastyczne uczucie jak wstajesz a nogi i ręce są jak z waty

Mam nadzieje że następnym razem troszkę spasuję z pierwszą 500tką.. w każdym razie wiem że mogłem to inaczej rozegrać.
Jestem zadowolony ale wiadomo.. apetyt rośnie w miarę jedzenia! zawsze może być lepiej!
Paweł, dzięki! Wplecenie ergometru w trening CF poniosło mnie na AMŚ ;) Widzę że w nagrodę dostałem już kolejny tydzień zabaw z CF

Ann.. wielkie dzięki za doping! ;) i gratuluje!!! dałaś czadu ! Kobietki to jednak mocne bestie! :D ps: swój swojego pozna
Co do miejsca to ciężko powiedzieć, dowiem się na dniach, wiem że w granicach pierwszej 10, konkurencja była bardzo mocna. Podczas Pierwszej edycji byłbym 8. W tej edycji mogę być 10-12. Jednak Trenerka mojej sekcji wioślarskiej powiedziała że na dniach do mnie zadzwoni i być może pojadę na MP. Widać było że jest zadowolona, bo na zgłoszeniu podawałem 3:20 a wynik końcowy okazał się lepszy od jej oczekiwań wobec mnie
Emocje były! Ja bardzo dziękuję za doping
Ann.. oraz wszystkim innym!
Jeden potężny zawodnik(grubo ponad 100kg) zszedł poniżej 3min! 2:59 i można powiedzieć że odstawił całą czołówkę bo wygrał wyraźnie. Później bodajże drugi wynik 3:03, 3:04, 3:06, 3:09. Kolega który ze mną trenuje na filmach również zrobił życiówkę! 3:19! co dało mu miejsce w granicach 19-22.
Na prawdę czuję wydolnościową poprawę od stycznia i po sobie i widzę po koledze
Jestem zadowolony!!! ale jak wiadomo.. apetyt rośnie w miarę jedzenia! zawsze może być lepiej!

walczymy dalej !
Zmieniony przez - mocnyM w dniu 2013-03-23 21:37:12