SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[mocnyM] - IRON - Cross Training & Diet System SFD

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
PODSUMOWANIE
2 STYCZNIA - 8 LUTY
Na wstępie..
Mam bardzo w porządku prowadzących raczek87 (trening), faftaq (dieta) którzy czuwają nade mną, dbają o to by nie nudził mi się trening oraz by dieta nie była monotonna. Mam nadzieje że ta współpraca będzie nam się układać tak długo na ile ten program jest przewidziany i jeszcze dłużej ;) Dziękuję za cierpliwość !;)
Jest to krótki okres czasu na to by podsumować naszą według mnie udaną współpracę i pokazać spektakularne wyniki jakie zapewne chcielibyście tu zobaczyć. Jeżeli na takie ktoś tu liczył to niestety muszę go zawieść.

LICZBY:
WZROST: 179cm
WAGA: 88,5kg 86kg
PODSTAWOWE WYMIARY:
obwód szyi: 39cm
Biceps: 38,5cm 39cm
Barki: 127cm 129cm
Klata: 111cm 112 cm
Brzuch: 93cm 92 cm
Biodra: 100cm 99 cm
Udo: 60cm 59cm
Łydka: 41cm 40cm

Od momentu wzięcia udziału w programie IRON – Crossfit Training & Diet System SFD minęło 36 dni.

Co dało mi Nasze 36 dni???
Trening!
Dzięki uprzejmości raczek87, pierwsze 36 dni wprowadziło mnie dosyć intensywnie w świat crossfitu. Nigdy Wcześniej nie ćwiczyłem tak często i tak intensywnie jak teraz! Był spory szok dla organizmu, a właściwie co trening mój organizm dostaje nowych bodźców. Niemalże wszystkie sesje Crossfitowe wyciskają ze mnie siódme poty.. Jest walka nie tylko pod względem fizycznym ale i psychologicznym.
Każdy trening jest inny co bardzo mi się podoba, nie ma mowy o czymś takim jak „nuda”.
Z tygodnia na tydzień coraz bardziej wymagające sesje treningowe co jest zrozumiałe, w miejscu stać(a tym samym cofać się) nie chcemy!

Dieta!
Faftaq, walczy z moimi nawykami żywieniowymi i monotonią diety. Niedoborach Kalorycznych :D Naprowadza mnie na odpowiednie tory żywieniowe. Wiem że z dietą nie jest super ale mam nadzieje że poprawię to i będzie całkiem tak jak prowadzący tego sobie życzy. Moje intensywne tempo życia sprawia że mam czasami problemy z regularnymi wypiskami z miski, za co przepraszam ale i w tym temacie postaram się być bardziej regularny. Dzięki ważeniu wszystkiego co jem jestem już w stanie stwierdzić na oko ile co może ważyć, jak bardzo kaloryczne jest i bogate w składniki odżywcze.

No nie oszukujmy się.. nie zawsze się chce bo to trudy dnia codziennego, studia, praca, obowiązki domowe, jednego dnia człowiek czuje się lepiej drugiego gorzej, wiadomo.. a to pogoda kiepska(pada, leje, śnieży, świszczy, piszczy, za ciemno, za jasno … ) godzina za wczesna, zbyt późna, serial leci, palec, głowa mnie boli, Bla bla.. ! (i tak można wymieniać) ale jest plan i ten plan trzeba wykonać kwa ! To jest życie! można siąść na dupsku rozłożyć ręce i powiedzieć nie mam czasu!
Wszystko zależy od naszych chęci, nastawienia! tego co siedzi w naszych głowach! Trzeba mieć cel!

Małe statystyki:
36 dni w tym:
8 dni wolnych które z racji tego że nie usiedzę spędzałem w miarę aktywnie (futsal, tenis ziemny, siatkówka)
28 dni treningowych
117km biegu
220 długości basenowych(25m) pływania
3h roweru

Miejmy nadzieje że zdrowie mi dopisze i dotrwam do końca ! ;) Bo motywacja jest ! POZDRO ! ;)


Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
moje tyły.. :P

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
mój profilos beczkowy ;p

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Wzorowe podsumowanie miesiąca
Widać wyraźną różnice w sylwetce, a minął dopiero miesiąc.
Ogólnie brawa za postawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Dokładnie bardzo dobre podsumowanie;)
Heh wyników tylko pozazdrościć, zarówno progresu jak i tych fizycznych bo widać bardzo dużą poprawę a najbardziej w oczy się rzuca przedni profil;) I schudłeś 2 kg i wymiary się poprawiły, tylko pozazdrościć zbierania plonów ciężkiej pracy;)
Nick W pełni pasuje, powodzenia dalej;)

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
No jak tak dalej pójdzie to raczka przegonisz w estetyce sylwetki hehe ;] Gratulację i wytrwałości życzę ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Ostatnie dni to dla mnie miazga czasowa. Analiza filmow i nowy tydzien jutro.

Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2013-02-09 22:25:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
117 km biegu - łeee, biegu? Czemu nie sprintu?



Super zmiany

Do kiedy trwa akcja? Jeśli nie doczytałam, to proszę o litość

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Do konca marca.
Mocny jedna uwaga do wskakiwania - wiem, ze byles zmeczony, ale ruch bedzie efektywniejszy jezeli odpoczniesz bedac na gorze, zas zeskakujac wykorzystasz energie odbicia po to, zeby z powrotem wskoczyc na stolek i tam odpoczac. Teraz zeskakujesz, zatrzymujesz sie i wskakujesz od nowa. Jak zrobisz jak mowie, to przy minimalnie wiekszym zuzyciu energii zrobisz 2 powtorzenia w tempie "1,5" powtorzenia teraz. Przy kilkudziecieciu powt. przelozy sie to na lepszy wynik.
Ogolnie naprawde dobrze to wyglada, coraz lepiej sylwetkowo i kondycyjnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
11.02

1h plywania dowolnymi stylami na czas = max odleglosc w tym czasie.

12.02

wolne.

13.02

21-15-19
Martwy ciag 60 kg
Burpees

Wykonujesz 21 powt. ciagu, potem 21 brp, 15 ciagow, 15 brp etc.

Chwila przerwy i lecisz na ergometr, gdzie bedzie tabata:
20s pracy, 10s przerwy - 8 takich serii (4 minuty). Wynik to przeplyniety w ten sposob dystans.

14.02

Nauka ergometru (to juz konsultuj z Darkiem) a po niej lecisz na zajecia z rowerow.

15.02

12 minut:
10 wskokow na stolek
10 thrusterow 40 kg

5 minut przerwy

12 minut:
10 wymachow 24 kg
10 pompek z oderwaniem rak (film na ostatnich stronach tematu Xzaara)

16.02

3x12 minut na ergometrze, pomiedzy 4 minuty przerwy.

17.02

wolne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KomandOficer] - IRON - Cross Training & Diet System SFD Pods. str 29

Następny temat

Początek Crossfit'u

WHEY premium