SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[mocnyM] - IRON - Cross Training & Diet System SFD

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
poczytam ;) Darku dziś słabo ze względu na to że miałem dziś bardzo aktywny dzień w którym się trochę nadźwigałem.. ;) dzień wcześniej byłem na biegu ulicznym na 10km w tym samym dniu siatkówka wieczorem ok. 2h. Na pewno to że długo nie wiosłowałem tez się przyczyniło do wyniku.
Pierwsze kilka minut odczuwałem ból w plecach, później jakoś się przyzwyczajałem. Słaby chwyt dziś miałem, raz siła była raz słabłem, pod koniec mocniej udało się pójść.


30min: 7061m
2:07.4 /500m
22s/m
881 cal/hr
169 watt (195,175,168,171,140)


tętno Średnie: 129 Tętno końcowe: 146

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
Jeśli można to prosiłbym o usunięcie tego postu bo się zdublował..

Zmieniony przez - mocnyM w dniu 2013-09-17 00:26:56

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Środa, piątek- rozgrzewka i 2x20 min/6 min przerwy średnia moc 200 watt, tempo 22. Przypomnij sobie trochę wiosłowanie. W przyszły poniedziałek spróbuj pojechać te 30 min. ze średnią minimum 240 wat, tempo możesz mieć do 26. Masz się wyjechać do końca, to jest sprawdzian. Tylko wypocznij w łykend, żebyś był świeży. Teraz nie wiem, czy jesteś aż tak słaby, czy pojechałeś po prostu lajtowo na co wskazuje średnie tętno.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Witaj. Wybacz, ze dopiero teraz, ale miałem ostatnio sumowanie zadań do wykonania.

Odnosząc siedo Twoich pomysłów:

1. Zakup białka, moja propozycja Scitec 100% Whey Protein professional ze względu na dobry skład, ew. jakiś dodatkowy suplement. - białko nie było konieczne, ale już kupiłeś. Ja bym zainwestowałc sugerował w wit D (ok 4000 - 5000 IU na dobę),

2. Spalacz domowej roboty( macie propozycje to proszę podzielcie się ;) ) - kawa bez dodatku mleka z dodatkiem chilli i imbiru w formie shota ( i ewentualnie z dodatkiem oleju MCT),

3. zastanawiam się nad dietą low carb ew. spróbować diety Leagains znanej jako JEM, NIE JEM lub też innej… - to zalezy od finalnego planu treningowego i Twojego poziomu BF. Restrykcje węglowodanowe mogą być zasadne, bo umożliwią porawę wrażliwosci insulinowej oraz poprawę adaptacji organizmu do wykorzystywania kwasów tłuszczowych w trakcie wysiłku. W okresie prsedstartowym natomiast można zastosować high carb z podwójną korzyścią. Generalnie podaż ww powinna byćtym wyższa im niższy jest poziom tkanki tłuszczowej i wieksza intensywnosć treningów.

4. dostęp do dobrze wyposażonej siłowni i basenu nieograniczony. - bdb

5. Kwestia treningu.. pytanie czy reaktywować bardziej lajtowe treningi typu Crossfit czy też bardziej spokojnie zacząć od treningu kulturystycznego ??? Jako trening siłowy wolałbym 3x w tyg. Ale jak to jest za mało to i 5 jakoś uciągnę. Przyznam że siły mi trochę wyparowało.. - to zależy na co stawiasz tak naprawdę. Myślę że pod cele jakie zasyugerowałeś klasyczny, kulturystyczny split jest niepraktyczny i trudny do połączenia z innymi treningami. Ale to nie moja działka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
Trening 2x20min ergometr wioślarski, 200watt, 22s/m:
Odczucia: ciężko to coś idzie.. te 40min wyładowały mnie na maxa, do końca dnia odczuwałem ten trening(głowa..) Nie wiem czy przypadkiem nie znalazłem winnego mojego samopoczucia na treningu a mianowicie moje zapalenie zęba z którym męczę się od miesiąca.. ;) po pierwszej 20stce myślałem że już kolejnej nie zrobię ale jakoś się zmusiłem.. właściwie to damskie pośladki mnie zmotywowały :P

Tętno Średnie: 170
Tętno końcowe: 163

20 min
4969m
2:00.7/500m
199 watt
22s/m
989 cal/hr

6 min przerwy
20 min
4957m
2:00.8/500m
199 watt
22s/m
977 cal/hr


MISKA:
1.jajecznica z 5 jaj na pomidorze, cebula, kawałek kiełbasy swojskiej(własnej roboty).
2.Jogurt z orzechami i cynamonem
3.Pierś z kurczaka w pomidorach z cebula i jogurtem.
4.białko SCITEC
5.banan
po treningu
:
6.Pierś z kurczaka z pomidorem
7.białko


Zmieniony przez - mocnyM w dniu 2013-09-19 22:47:50

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225720
widzę, że ostro za ergo się wziąłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
Ann.. no powiedzmy że powoli ruszam z tym, trzeba w końcu poprawić życiówkę, a jest co poprawiać;) ..no i niestety zapalenie sprawy stomatologiczne zmuszają mnie do chwilowego zwolnienia tempa.
W ostatni weekend byłem na biegu ulicznym na 10km bardziej w formie sprawdzenia się po co najmniej dwumiesięcznej przerwie.
10km mój czas: 43min 20sek wynik poniżej oczekiwań ale cóż... do życiówki sporo brakuje.. tak to jest jak nie ma wybiegań! nie ma kilometrażu nie ma wyników ;) w następny weekend obiecuje sobie poprawę !

Zmieniony przez - mocnyM w dniu 2013-09-23 16:56:18

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
Relacja z Biegu Ulicznego w Pilchowicach:
Dystans: 4200m
Nawierzchnia: asfalt 80% 20% żwir
Czas: ~15min 51sek
2 miejsce


Bardzo szybki bieg, zdecydowanie inna charakterystyka biegu niżeli bieg na 10km, tu nie ma co taktycznie podchodzić trzeba walić ile fabryka daje ;) W sumie to nie wierzyłem w to że jestem w stanie w tym roku pobiedz poniżej 4min/km gdy rano spojrzałem na wagę która wskazała niestety 88,5kg przy wzroście 178cm... ale do maja 2014 daleka droga, mocno zmotywowany jestem! Dobrze że jest taki ktoś kto podąża podobną drogą, Xzaar77 który bardzo mnie mobilizuje ;) Cieszy mnie fakt że nasza rodzinka triathlonowa rośnie! ;)

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
Relacja z Biegu Ulicznego w Pilchowicach:
Dystans: 4200m
Nawierzchnia: asfalt 80% 20% żwir
Czas: ~15min 51sek
2 miejsce


Bardzo szybki bieg, zdecydowanie inna charakterystyka biegu niżeli bieg na 10km, tu nie ma co taktycznie podchodzić trzeba walić ile fabryka daje ;) W sumie to nie wierzyłem w to że jestem w stanie w tym roku pobiedz poniżej 4min/km gdy rano spojrzałem na wagę która wskazała niestety 88,5kg przy wzroście 178cm... ale do maja 2014 daleka droga, mocno zmotywowany jestem! Dobrze że jest taki ktoś kto podąża podobną drogą, Xzaar77 który bardzo mnie mobilizuje ;) Cieszy mnie fakt że nasza rodzinka triathlonowa rośnie! ;)




Zmieniony przez - mocnyM w dniu 2013-09-28 17:57:00

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KomandOficer] - IRON - Cross Training & Diet System SFD Pods. str 29

Następny temat

Początek Crossfit'u

WHEY premium