SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[mocnyM] - IRON - Cross Training & Diet System SFD

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
Siema wszystkim! Zostałem wybrany do programu "IRON-Cross Training&Diet System SFD" we współpracy z raczek87 i Faftaq. W tym temacie dodawał będę trening/dietę.
Studiuje, pracuje, trenuje.

Trochę o mnie:
WIEK: 23
WAGA: 88,5kg
WZROST: 178cm

PODSTAWOWE WYMIARY:
obwód szyi: 39cm
Biceps: 38,5cm
Barki: 127cm
Klata: 111cm
Brzuch: 93cm
Biodra: 100cm
Udo: 60cm
Łydka: 41cm

SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotki sylwetki): umieszczę jutro !;)



Celuje w jak największą sprawność! wydolność! poprawę sylwetki, redukcje poziomu tłuszczu! jak najniższy! poniżej 10%.. ;)

Historia, zarys treningu/diety:

Trening: Trenuje 6 dni w tyg:
3x Siłownia(kompleksy sztangowe bear complex, flow mma complex, dumbbell complex) po każdym kompleksie dodatkowe ćwiczenie izolacyjne pod klatę lub biceps + podciąganie + pompki + ABS 8min trening 1,5h(rozgrzewka+trening właściwy+rozciąganie)
2-4x bieg
2-3x pływanie
1x rower.
dodatkowo w ramach odskoczni: 1x siatkówka 1,5h ew. 1x na 2-3tyg. mecz tenisowy do 3-4h.
Dieta: staram się spożywać 4-5 posiłków dziennie(nigdy nie jem do syta) produkty: nabiał(jajka uwielbiam), mięso, ryby na porządku dziennym.
Wystrzegam się smażenia, napojów gazowanych,słodyczy i fast foodów(rzadko kebaba zjem)
Pije: kawe najczęsciej z ekspresu, zielona herbate, woda, soki- bardzo rzadko, napoje słodzę Stewią
Ulubione przyprawy: chilli, pieprz, imbir, czosnek, kakao, cynamon.
Moje dzisiejsze jedzenie:


Na razie tyle! jutro prześle więcej fotek sylwetki
Pozdro!

Zmieniony przez - mocnyM w dniu 2012-12-28 23:42:02

Zmieniony przez - mocnyM w dniu 2012-12-28 23:43:12

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
I came back ! :) koniec obijania się ! OFICJALNIE ZAMYKAM DZIENNIK i zapraszam do nowego: PROJEKT IRONMAN ;)

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
1) Jaka to postać w stevi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
głównie stosuje w pudrze ale czasami suszonka która jest niewygodna w stosowaniu.

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
to pewnie masz błąd bo ani 100 ani nawet 10 na porcje nie dajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
tak, tu jest błąd ~5g powinno być, teraz zważyłem. Jak mi się uda to zaktualizuje foto z żywienia ale nie mogę teraz edytować posta..

Zmieniony przez - mocnyM w dniu 2012-12-29 00:15:12

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
bez niej masz z 1800kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
poprawna wersja:



+ 3litry płynów

ps: herbata to podaje ilość gramów w saszetce

Zmieniony przez - mocnyM w dniu 2012-12-29 00:40:54

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jadasz, jak baletnica, a chłop jesteś

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23115
WAGA: 88,5kg
kcal w diecie :1900

A ja myślałem że to ja mało jem :D

Powodzenia !
Owocnych Treningów i Smacznego jedzenia :D

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jadasz dużo za mało jajek, to najlepiej przyswajalne źródło białka. Jadasz niepotrzebne rzeczy, takie jak pierogi. I do czego jest Ci kawa z cukrem potrzebna? Polędwica i szynka to wędliny? Jeśli tak, to powinieneś to zamienić na świeże mięsa czy ryby.
A tłuszcze masz z masła i pewnie parówek, co?
W życiu nie dostarczasz takiej ilości białka jaka jest w podsumowaniu. Tam są podane wartości dla prawdziwych wędlin, czyli odlicz od tych szynek i polędwic jakieś 70%, to wyjdzie Ci realna wartość.
Bilans tłuszczy masz tragiczny. Dodaj tran do supli, jadaj orzechy i oleje.
To tyle, co udało mi się zobaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
pierwsza garść fotek:


Dzisiejszy jadłospis:

pozwoliłem sobie na piernika... i 2 kostki ptasiego mleczka.. ;(
4 posiłek mam już przygotowany do spożycia dlatego już umieściłem cały dzisiejszy spis.
PS: głównie pije zieloną herbatę ew. czerwoną, białą ale nie ma takich w spisie więc pisze standardowo jako herbata.


Morales_37, co do twojej wypowiedzi to:
-jeżeli chodzi o słodzenie kawy to używam Stewię ewentualnie jak nie mam pod ręka to słodzik a ostatecznie cukier co jest totalna rzadkością np jak jestem u kogoś a ten ktoś ma tylko cukier.
-racja wczoraj nie jadłem zbytnio jaj ale to tylko wczoraj.
-Pierogi jadłem bo zostały z świąt aa więcej z nich sera niż ziemniaków(sam je robiłem i starałem się by były bardziej serowe)
-No tak wędzony blok z piersi kurczaka kupiłem, ale jeśli chodzi o szynkę wieprzową to wyrób własny bez żadnych wypełniaczy itd;) czyste mięcho.(produkcja rodzinna)
- jutro przewiduje właśnie na obiad: dorsza i zastanawiam się nad Tatarem wołowym.
-Tłuszcze: owszem masło używam nie boje się go, parówki jadam raz na ruski rok, głównie używam: oliwy z oliwek, oleju lnianego(do sałatek)
-ok kupię tran, kiedyś łykałem tran łyżkami... orzechy włoskie często znajdują się w mojej diecie bo bardzo je lubię ;)

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KomandOficer] - IRON - Cross Training & Diet System SFD Pods. str 29

Następny temat

Początek Crossfit'u

WHEY premium