SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[mocnyM] - IRON - Cross Training & Diet System SFD

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
ok, postaram się trzymać tempo do 22. No właśnie też tak sobie pomyślałem że to zbyt wymagający trening i razem z CF zadziałby na mnie niszcząco.. pogadam z raczkiem o terminie możliwego sprawdzianu na 1000m

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
Robiłem dzisiaj twój trening 12min thrustery i wskoki i później 12 min wymachy i pompki Najcięższy jaki do tej pory robiłem. Po thrusterach trzeba uważać na zęby przy wskokach, bo nogi już jakby swoim życiem żyły. Barki mi zmiękły, że ledwo ręce podnosiłem pod prysznicem. Do tej pory czuję się zajeżdzony, a minęło już pare godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
19 luty


2 rundy:
100(200) przysiadów
75(150) brzuszków
50(100) pompek
25(50) podciągnięć




odczucia: trening wykonany o 21:30, wyczerpujący ;) chyba każde ćwiczenie dało ostro w kość ;) idealnie wykonanie nie jest ale to już kwestia zmęczenie, na prawdę wyczerpał mnie ten wczorajszy WOD.

lukson hehe no fakt bardzo wymagające połączenie.. tak czuje jak się to zmęczenie z treningu na trening nawarstwia. Wpadłem na pomysł by te wskoki utrudnić i podwyższyć ten podest o ok. 20cm. Zobaczymy co raczek powie czy ma to sens ;) aa ten co ja teraz umieściłem robiłeś już ? ;)

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
Dzisiaj mam w planach, bo wczoraj wypadł mi jeden trening:( a co do podestu to podwyższyć do 80cm:) Nie wiem czy bym wskoczył na taki:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
25.02

4 rundy:
10 ciagow 70 kg
15 wskokow na stolek
500m wiosel
15 push pressow z kettlami 16 kg w rekach
10 unoszen kolan do lokci
30 double unders

Tak, wiem, dlugo sie zejdzie

26.02

off

27.02

15 km bieg.

28.02

Rano 1h basenu, wieczorem rowery a przed nimi:
5 rund:
10x wycisk lezac sztangi 60 kg
20 wykrokow chodzonych! (lacznie) z kettlami 16 kg w lapach

01.03

21-15-9
Thruster 42,5 kg
Podciaganie na drazku

Zobaczymy jak pojdzie Franka, bedzie odniesienie na przyszlosc. Po treningu odpoczynek i jak bedziesz swiezy, to lecisz 2000m wiosel. 5 minut przerwy i lecisz 1000m. 5 minut przerwy i lecisz 500m i koniec.

02.03

25 km bieganko.

03.03

off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
20 luty

test 1000m ergometr wioślarski

ROZGRZEWKA:
8 min. lekka jazda ( do 100 watt)
start i 15 chwytów ( na maxa)
minuta luźnej jazda do (100 Watt)
start i 15 chwytów ( na maxa)
10 min. lekka jazda ( do 100 Watt)
start i 30 chwytów ( jazda torowa, czyli jak podczas testu), minuta lekkiej jazdy ( do 100 Watt)
start i 30 chwytów (jazda torowa)
6 min lekkiej jazdy ( do 100 Watt)

Koniec.
PRZERWA 10 min
Start TESTU na 1000m
Wynik:
czas: 3:21 /1000m poprawa z 3:36
1:43 / 500m
300-400 watt





Kilka minut przerwy

10min:
25 cal ergometr wioślarski,
20 wymachów kettlem 20kg
15 przyciągnięć nóg do łokci

FILM WRZUCĘ JUTRO

odczucia: po ergometrze już nie ten chwyt, ciężko robiło mi się wymachy i przyciąganie kolan do łokci, przedramię popalone ! raczek !!!
ps: fatalny dzień dla mojego kręgosłupa, nie ból ale dyskomfort bo moja rotacja w odcinku piersiowym dała o sobie znać najprawdopodobniej przez złe pozycje podczas dzisiejszego snu..

Zmieniony przez - mocnyM w dniu 2013-02-21 00:45:02

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Coś mi nie gra. Czyżby komputerek maszyny był dla Ciebie tajemnicą ?
Tu wprowadź tekst linku...

Rozdział 5 od strony 64

Tu wprowadź tekst linku...

http://www.concept2.com/files/pdf/us/monitors/PM34_UsersManual_MultiLanguage.pdf

Przejrzyj, wszystkie potrzebne dane możesz odczytać, i zapisać na spokojnie po zakończonym treningu, nawet parę dni później. Komputerek trzyma w pamięci wszystkie informacje. Po dacie, i czasie w którym wykonywałeś trening łatwo możesz wrócić do potrzebnych Ci zapisów.

Powinieneś ustawić sobie dystans 1000m. ( możesz ustawiać dowolny)i wtedy pojechać sprawdzian. W takim wypadku nie wolno wykonywać dodatkowych ruchów przed startem, bo włączasz zegar, i żeby mieć poprawny odczyt należy, jeszcze raz ustawić potrzebny odcinek.

Średnia którą podałeś 1,43/500 m., jest średnią chwilową z ostatnich przeciągnięć, i nijak się ma do średniej z całego dystansu. Z tej średniej wyszedłby ci czas 3,26, a nie 3,21.
Moc 300-400 watt, trochę spory rozrzut. według mnie miałeś moc ok. 345 watt. Komputerek poda Ci średnią z dokładnością do 1 watta.

Patrząc na Twoje zachowanie po teście, mogłeś spokojnie pojechać ze 2 sekundy szybciej, nie wyjechałeś się. Myślę, że to przez brak doświadczenia, ale, pierwsze koty za płoty.

Start musisz wykonać zdecydowanie dynamiczniej, tak, żeby Ci moc wskoczyła na co najmniej 650 watt ( 1,20-1,21 s./500 m. ), potem schodzisz na torową.
Musisz popracować nad ściągnięciem rękami ( poproś Raczka o ćwiczenia na dociąganie ), bo widać jak Ci łapy siadają, i zamykasz się na wykończeniu.

Jak tych parę rzeczy dopracujesz, to za miesiąc na zawodach masz szansę na 3,17, a wtedy paru gości objedziesz.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
Po teście na 1000m na ergometrze:

Kilka minut przerwy

CF 10min:
25 cal ergometr wioślarski,
20 wymachów kettlem 20kg
15 przyciągnięć nóg do łokci





po ok. 30min ergometru wraz z testem na 1000m te 10 min CF było taką dobitką :D chwyt już nie ten..

Darku, zaraz odniosę się do Twojego komentarza.

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
21 luty

CF 10 min + 60min rower/skakanka

CF 10 min:
10x push press 40kg
10x burpees




60min intensywne interwałowy trening rowerowy, niestety zabrakło rowerów i z kolegą dzieliliśmy się rowerem tak: 10min rower, 10min skakanka na przemian ;) ładnie się dziś zlałem potem

Dziś czułem zmęczenie po ostatnich treningach, boje się poniedziałku ! :D

Zmieniony przez - mocnyM w dniu 2013-02-21 22:05:20

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
masz tak piekne te treningi ze az zazdroszcze :D a z ciekawosci jak dzielisz te 10 minut na rowerku?

believe hope focus push drive
#the return

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KomandOficer] - IRON - Cross Training & Diet System SFD Pods. str 29

Następny temat

Początek Crossfit'u

Wiecej