SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja - podsumowanie i sprawdzenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sumując, żeby schudnąć muszę trafić w odpowiednie wartości węglowodanów.
Oczywiście wyrzucamy węglowodany proste - zastępujemy je odpowiednią ilością węgli pełnowartościowych.

Za duża ilość węglowodanów (na plusie) - waga wzrasta, tyjemy.

Ilość węglowodanów, spełniających nasze dzienne zapotrzebowanie (na zero) - waga stoi w miejscu.


Odpowiednia do redukcji ilość węglowodanów (na minusie) - waga schodzi, organizm spala tłuszcz.

Za mała ilość węglowodanów (na minusie) - metabolizm zwalnia, organizm aktywuje mechanizm obronny w postaci magazynowania - waga stoi w miejscu.


I dlatego jest potrzebne obliczanie wartości b / t / w - żeby trafić na odpowiednie dla nas ilości.

Zgadza się ?



--------------------


Startuje z

B - 210 gram
W - 250 gram
T - 50 gram



Ankieta

Wiek: 21
Wzrost: 190 cm
Waga: 85 kilogramów

Dieta: low carb
Treningi: 4x w tygodniu siłownia





Zmieniony przez - KubaWroclaw w dniu 2013-01-24 18:49:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
A od kiedy proste ww nie sa pelnowartosciowe? Od kiedy istnieje taki podzial?

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-01-25 19:56:32

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 290 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4370
raczej chodzi o liczbe kcal a nie o wegle ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale to z węglowodanów się tyje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 290 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4370
jakis mit ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14077
Prawda nie mit. Poczytaj tematy węgle powodują wyrzut insuliny, ale prawdą jest, że głownie chodzi o ilość kcal, ale lepiej dać wiecej tłuszczy niż węgli ;]

Zmieniony przez - Wendeta w dniu 2013-01-24 20:30:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 290 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4370
zalezy jakie wegle ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
proste
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
równie dobrze można zredukować na wysokich węglach, jak i na wyższej podaży tłuszczu i nie wiem skąd pogląd, że insulina jest "zła".

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 290 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4370
koniu mam pytanie czy na wyzszych weglach np 3 g dojde do 10 bf(liczy sie bilans i jakosc wegli?) i czy nie zajmie mi to dluzej jakbym dal standardowe 100g
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
jest to kwestia indywidualna, sam testuj w którą stronę widzisz lepsze efekty, czy na węglach niższych czy wyższych.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ale generalnie chodzi o bilans minusowy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta

Następny temat

Dobre i w miare nie drogie filety z ryby?

electro
Polecane artykuły