SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

XXL NUTRITION 'BIGGER IS BETTER' by ŁUKASZ PIŁAT

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10128
ja pierdziele , konkretnie . Kiedy ty to wszystko zjesz ? ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36788
Bardzo ładny zestawik :)

"Kto walczy czasem przegrywa, kto nie walczy przegrywa zawsze" - Reinhard Hess.

Ave Silesia

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 317 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8075
Wtorek - 8 stycznia.
Trening pleców + katury

Suplementacja okołotreningowa





Po treningu 30g hydrolizatu - XXL Nutirtion Whey Hydrolysat - wanilia - mega pyszny!



TRENING
Plecy
-podciąganie na drążku nachwyt 4 serie - 12/10 powt.
-wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia 4 serie - 15/12/10/8 powt.
-wiosłowanie sztangą - podchwyt 4 serie - 12/10/8/8 powt.
-wiosłowanie na maszynie T - nachwyt 4 serie - 12/10 powt.
-przenoszenie na wyciągu 4 serie - 15 powt.
Kaptury
-szrugsy ze sztangą 4 serie - 12/10/8/6 powt.
-szrugsy ze sztangielkami 2 serie - 15 powt.

Łukasz Piłat | Trener online
https://lukaszpilat.pl/ 

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
QEJK
BPL-G - na redukcji pod koniec treningu siłowego przyjmowałem porcję XXL Nutrition Advanced Post Workout + 15-20g XXL Nutrition BCAA Powder + 10g XXL Nutrition Glutamine Powder + 1 tab PureWay-C ---> aeroby ---> Porcja Izolatu / Hydrolizatu XXL Nutrition.

To co znajdowało się przed treningiem siłowym: przedtreningówka + 15-20g bcaa + 10g glutaminy + 5-10g leucyny + kofeina + jakiś spalacz - drugi raz z rzędu brałem PES Alpha T2 i polecam!



powiadomki mi padly i dopiero zobacyzlem, dzieki bardzo za odpowiedz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8777
ciekawy test ! zagladam regularnie powodzenia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 877 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104887
Jak często w ćwiczeniach doprowadzasz do załamania mięśniowego? Czy starasz się trzymać w zapasie 1-2p.?

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 317 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8075
Teraz w tym okresie nie doprowadzam do załamania mięśniowego.
Pełną parą ruszam od lutego, załamanie mięśniowe zdarza się, ale nie w każdej serii, w każdym ćwiczeniu.
Dzisiaj były nogi, nie mam siły na wypiskę.
Jutro barki + triceps, po dodam wypiskę :)

Łukasz Piłat | Trener online
https://lukaszpilat.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 317 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8075
Piątek - 11 stycznia.
Trening barków + triceps + brzuch.

Przed treningiem siłowym:
-15g XXL Nutrition Bcaa Powder
-1 kaps XXL Nutrition Caffeine Booster
Pod koniec treningu siłowego:
-80g XXL Nutrition Advanced Post Workout
-15g XXL Nutrition Bcaa Powder
-5g XXL Nutrition Leucine Powder
-10g XXL Nutrition Glutamine Powder

Spaghetti z piersią z kurczaka + odrobina sosu/koncentratu + makaron durum :)




TRENING
Barki
-wznosy sztangielek bokiem 4 serie 20/15/12/10 powt.
-wyciskanie sztangielek w siadzie 15/12/10/8 powt.
-wznosy talerza przodem 4 serie 15 powt.
-wznosy sztangielek w podporze o uda siedząc 4 serie 15/12 powt.
Triceps
-prostowanie przedramion z drążkiem wyciągu górnego 3 serie 12 powt.
-wąskie wyciskanie sztangi 3 serie 12/10/8 powt.
-francuz ze sztangielką jednorącz 3 serie 12/10 powt.
-prostowanie przedramion z rączkami wyciągu górnego 3 serie 15 powt.
Brzuch
-unoszenia nóg w zwisie na drążku 4 serie - max powt.
-unoszenia nóg na poręczach 4 serie - max powt.
-spięcia 4 serie - max powt.

Sobota, niedziela - off - odpoczynek.

Łukasz Piłat | Trener online
https://lukaszpilat.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6861
smakuje Ci hydrolizat ? z tego co wiem, to nie powinno być smaczne, w końcu to rozłożone białko.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 317 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8075
Tak - smakuje mega! Jeśli chodzi o smak...
Wanilia HydroWhey z Optimum Nutrition = Wanilia Whey Hydrolisat XXL Nutrition
Idealnie podobne smaki, zero pianki, konsystencja proszku.
Smakuje mi lepiej niż izolat/wpc - ale różne są gusta... a może słyszałeś o smaku naturalnym?
Jadłem hydrolizaty 3-ech producentów i wszystkie były smaczne, ale te dwa wyżej w szczególności.

Łukasz Piłat | Trener online
https://lukaszpilat.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC NITROBOLON 2 od ilu lat ?

Następny temat

Redukcja + siła - dobór suplementów.

electro
Polecane artykuły