Siemanko, ćwiczę od czerwca 2011 praktycznie bez żadnych przerw (jedynie na wyjazd wakacyjny i podczas chorób). Dietę starałem się trzymać od początku, ale średnio to wychodziło... teraz natomiast trzymam już taką dobrą, dociśniętą dietę gdzieś od 0,5 roku. Jestem po 3 cyklach kreatynowych, ale każdy był słabo udany, bo np. nie piłem dużo wody lub nie podnosiłem poziomu glukozy we krwi po przyjęciu kreatyny. Dopiero teraz biorę kreatynę od dwóch dni tak jak należy, więc już niedługo ładnie mnie napompuje wodą :) Na dniach zmienię też swoją dietę bardziej na masę, bo w końcu nadchodzi zima :D
Proszę o ocenę mojej sylwetki...
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Proszę o ocenę mojej sylwetki...
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zapraszam wszystkich do śledzenia mojej metamorfozy na:
http://www.sfd.pl/kamos1602__PROJEKT_MASA_-t899186.html
Krzysztof Piekarz
