Arsenal Londyn vol.2

Ilość wyświetleń tematu: 206601

...
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20195
Z taką grą to nawet jak Milan strzeli bramkę to Arsenal i tak przejdzie wygrywając 6:1 / 7:1.
...
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Bez przesady nawet Barca malo kiedy strzela 6,7 bramek a gdzie Kanonierom do Dumy Katalonii

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
co Abiatti dał
...
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Arsenal 3:0 Milan
Brawo za walke dla Kanonierów. Niestety zaliczka z pierwszego meczu i słaba postawa Arsenalu na San Siro zniszczyły nadzieje na awans. Pierwsza połowa w wykonaniu Arsenalu dobra, Milan bardzo słabo. W drugiej połowie Milan zaczął grać w piłkę i tworzyć okazje. Szkoda, ze nie udało się doprowadzić do dogrywki.

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2012-03-06 22:38:11

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
i ostatecznie Arsenal postraszył tylko Milan

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Coz Arsenal tylko i wylacznie na wlasne życzenie nie awansowal i ewidentnie byl widoczny brak lawki mimo to brawa za dzisiejszy mecz dla Kanonierow

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-03-06 22:41:44

...
Myślę, że tym meczem Kanonierzy zmazali, w jakieś części, plamę na honorze sprzed 3 tygodni. Szkoda tej niewykorzystanej okazji van Persie'go na 4-0.
...
Herb Arsenalu w tle

Arsenal!"

...

...
Oglądałem cały mecz, pierwsza połowa bajka, ale druga pokazała zmęczenie Arsenalu, mimo wszystko takiego wyniku nikt się nie spodziewał. Jak Rosicky tak będzie grał na ME to w środku pola nie mamy szans. Świetnie grał najmłodszy na boisku Chamberlain, to pokazuje dlaczego Pogba, czy Morrison nie chcą grać w MU, tam nie ma kto rozgrywać ale młodych się nawet na ławe nie bierze,i jeszcze komentarze że aby na kasie im zależy. Pozostawie to bez komentarza. A co do Herbu widziałem ktoś tam pawia puśicł