Witam. Postanowiłem sobie ułożyć dietę i chiałbym by ocenili ją znawcy
Ćwiczę na poważnie już około 2 miesiące, wcześniej robiłem jakieś pompki itp. Jestem ektomorfikiem mam 173cm wzrostu ważę około 60kg mam 16 lat. Po tych 2 miechach zauważyłem już jakieś przyrosty w obwodach ale masa nie ma zamiaru iść w górę.
1.7:00
Platki owsiane 70g
3 jaja kurze całe
2.11:35
Serek wiejski 200g
Chleb zytni pelnoziarnisty 100g
3.14:30
Ryz 80g
Piers z kurczaka 80g
Oliwa z oliwek 15ml
4.17:00
Chleb żytni pełnoziarnisty 100g
Pierś z kurczaka 100g
Trening
5.19:30
2 banany
6.20:00
Tunczyk 100g
Chleb zytni pelnoziarnisty 100g
7.22:00
Twarog chudy 100g
Oliwa z oliwek 10g
Ćwiczę na poważnie już około 2 miesiące, wcześniej robiłem jakieś pompki itp. Jestem ektomorfikiem mam 173cm wzrostu ważę około 60kg mam 16 lat. Po tych 2 miechach zauważyłem już jakieś przyrosty w obwodach ale masa nie ma zamiaru iść w górę.
1.7:00
Platki owsiane 70g
3 jaja kurze całe
2.11:35
Serek wiejski 200g
Chleb zytni pelnoziarnisty 100g
3.14:30
Ryz 80g
Piers z kurczaka 80g
Oliwa z oliwek 15ml
4.17:00
Chleb żytni pełnoziarnisty 100g
Pierś z kurczaka 100g
Trening
5.19:30
2 banany
6.20:00
Tunczyk 100g
Chleb zytni pelnoziarnisty 100g
7.22:00
Twarog chudy 100g
Oliwa z oliwek 10g
Krzysztof Piekarz