ale jem:P
dzieki za rady w dzienniku:)
Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-20 14:44:39
Ilość wyświetleń tematu: 49449
ale jem:P

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
słodycze.... toż to zło....jabłuszka wsuwaj jak chcesz już coś słodkiego


"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
Odchudzanie w wieku dojrzewania
http://www.sfd.pl/temat548381 - Skalar
http://www.sfd.pl/temat549020 - Psonic
http://www.sfd.pl/temat549022 - Tancerka25
http://www.sfd.pl/Jajka__wiadomości_ogólne,_badania,_cholesterol.-t619144.html
Myślę że za tydzień będę do nich mógł dołożyć z 10 kilo- bo była moc tylko uchwyt nie wytrzymuje, jakieś ćwiczenia na wzmocnienie go?
Jutro ide na zakupy, może znajdę gdzieś jakieś tanie orzechy włoskie łuskane, a jak nie to ziemne mi jedynie zostają."W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły