SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5965
no i na dodatek nie za bardzo widzi mi się bieganie po śniegu przy minus 5 stopniach

ja bym się na coś takiego nie pokusiła....nie znoszę biegać po śniegu....w zimie powinnam chyba używać pseudonimu "gleba"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 7798 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 225727
Co to jest -5 ,
ostatnio biegałam -13 rano coś przed 6
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
-16 stopni w... dzień widze że nie tylko u mnie pjzdzjawka:)
a ja jakoś lubie biegać po lekko ubitym śniegu ostatnio taki jest:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 60
Dieta:



Trening:




pytania:
waga chyba zaczyna się nie zmieniać, dzisiaj wskoczyłem na wage to było ponad 103kg, troszke mnie to niepokoi, bo w tym tygodniu wrzuciłem aeroby i na mój chłopski rozum waga powinna spasć choć troszke. Co zrobić jeżeli waga nie będzie spadać, a zacznie skakać w góre?
myślałem nad 3 rozwiązaniami:
a) obcinam węgle do 150g, bilans wyrównuje tłuszczami
b) wprowadzam carb cycling albo wchodze na Low Carb
c) obcinam bilans o kolejne 300kcal
osobiście najbardziej widzą mi się opcje a i b- chociaż LC, stawia mnie przed dylematem, chciałbym spróbować ale wydaje mi się że "stać" dietetyczny mam zbyt mały. Poradzicie coś?

Musze przykładać ogromną uwagę do rozgrzewania barków, bo jak dobrze je "zmęcze" wstępnie to nie ma takiego dyskomfortu podczas treningu. Kupiłem sobie dzisiaj spodnie, wbiłem się w nie, idealnie dopasowane w udach i na tyłku... Oświadczam że nie ma w moim mieście spodni dla mnie.

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
chwilowy zastój, żarcie z poprzedniego dnia nie strawione, opity byłeś różne są powody:PP

ja np dzisiaj z rana ważyłem 92,6, wkurzyłem sie że tylko 300g spadło
wracam ze szkoły już po 3 posilkach, wskakuje na wage, 92,3 xD bo chyba wszystko się "zmieliło" i na tronie wyszło

rozumiesz:D?

poczekaj z tym jeszcze:P
ja osobiście w dni nt węgle sobie uciąłem, bo nie potrzebuje jakoś duuuuuużo energi w te dni:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
No rozumiem, myśle że to mogą być opchnięte kopytka- bo we wtorek robiłem je ciężko, w środe truchtałem, do tego problemy z zołądkiem, pewnie też popuchło. Zobacze w weekend jak to będzie wyglądać. Jak nic sie nie zmieni będziemy kombinować. może to wina źródeł węgli.

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5965
no w sumie ryż lepszy brązowy :) dziewczyny często puchną po aero,zbierają wodę i myślą że mieśnie im rosną...myślę, że może być z Tobą podobnie (nie sugeruję Ci bycia kobietą) może organizm musi przystosować się do tego typu wysiłku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 61

Dieta:




Wpadł jeszcze kawałeczek pizzy i 250ml coli- proszać w barze o cole light dostałem zwykłą z tym że nalaną do pojemniczka po light

Trening




Dień ogólnie w biegu, trochę załatwiania spraw, praca, szkoła. Malutki cheat nie zaszkodzi, nawet poprawił mi się nastrój i zwiększyła motywacja. Skutek rozmowy z dobrą przyjaciółka też

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 62

Dieta:




Trening:

30 min aero + 2 burpee



Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-03-05 13:53:46

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5965
30 min aero + 2 burpee

Jeah! cała sala skacze z nami! To wciąga no nie?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

electro
Polecane artykuły