SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olinkaz93 / żelazna ręka, krata na brzuchu, turbo nogi i stalowe poślady (just do it!)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ach, Olinko

za każdym razem, kiedy milczysz, to ja się boję, że mi uciekłaś A ja o niczym innym nie marzę, jak zamienić Cię w super laskę

No powiem tak... Szkoda, że lekarz w Ciebie pakuje te hormony Ale domyślam się, że nie masz tam zbyt dużo do gadania ze względu na fakt, że wciąż jesteś pod opieką rodziców W każdym bądź razie torchę przesadzonym wydaje mi się fakt, że musiałabyś przytyć 6kg, żeby dostać okres. Przecież są też genetycznie bardzo szczuplutkie dziewczyny, które takie po prostu są z natury i problemów z okresem nie mają. Zobacz sobie na przykład zdjęcia Saidy Mam nieodparte wrażenie, że brak okresu wynika po prostu z będów dietetycznych, przede wszystkim zbyt małej ilości tłuszczu i ogromnej ilości nabiału, jakie jadłaś. Dietą przywróciłyśmy okres już niejeden raz i to dziewczynom uznawanym za "chore": z niedoczynnością tarczycy (lithium) czy policystycznym zapaleniem jajników
No ale jak mus, to mus
Ja nawet spekuluję, że jedząc dużo, oczywiście czysto i bez syfu i ciężko ćwicząc wg naszych wskazówek wcale nie zwiększych gabarytów, ale poprawisz jakość ciała, tzn. pojawi się "krata" na brzuchu, delikatne zarysy mięśnie na rękach i udach, okrągła pupa, a sylwetka nabierze kształtu smukłej i seksownej klepsydry. Takie po prostu masz predyspozycje do bycia szczupłą. Widzimy to u wspomnianej Saideczki, Rudej, ale też u kobiety, która zawodowo uprawiala sport (wrong). Uwierzysz, że nie przybyło im nic w obwodach (czasem nawet spadło), a sylwetka i jakość ciała zmienia się nie do poznania i to z tygodnia na tydzień? I tak w ogóle nie mogę doczekać się Twoich nowych zdjęć

Mam nadzieję, że "karki" na Twojej siłowni to prawdziwe "karki", które ćwiczą nogi przysiadami i martwymi ciągami? Jeśli tak, to super, bo czas przygotować się do treningu siłowego na wolnych ciężarach
Poproś, żeby pokazali Ci technikę ćwiczeń wielostawowych:
- przysiad tylni ze sztangą na barkach
- martwy ciąg (klasyczny i na prostych nogach)
- wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia
- wyciskanie sztangi i sztangielek na ławce poziomej i na skosie.
Na razie, tyle. To są podstawowe ćwiczenia, których potęgi nie da się przecenić, a na których będziesz opierała swoje przyszłe treningi w kolejnym cyklu treningowym (jak tylko skończysz te zalecane 8 tygodni na maszynach)
Tutaj trochę naszych dywagacji na temat martwego ciągu, zwanego królem wszystkich ćwiczeń:
https://www.sfd.pl/T-t744857-s3.html#post3
I co nieco o przysiadzie:
https://www.sfd.pl/-t818565.html

No i na koniec pytanie: czy Ty, dzióbek, nie chodzisz czasem głodna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Olinko!
Ja też mam nadzieję, że nie uciekniesz :) Czytam forum od jakiegoś czasu, ale szczególnie często zaglądam do Twojego dziennika, bo mam podobny cel do Twojego, czyli nabranie masy, więc pierwszego posta piszę tutaj :). Twój dziennik mnie zainspirował na tyle, że zbieram się do założenia swojego i rozpoczęcia treningów po świętach. Trzymaj się, bardzo Ci kibicuję i podobnie jak Martucca uważam, że masz potencjał, żeby zbudować super sylwetkę. Powodzenia i mam nadzieję do "zobaczenia" w moim dzienniku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Martucca, chuda!
Nie ucieknę, nie zamierzam, oj nie ;).
Obserwuję, że mam tyle osób śledzących moje zmagania, że byłby wstyd odpuścić. To mnie napędza dodatkowo.

Martucca
Co do moich włosów, dobra będzie skrzypovita czy kombinować coś też z maseczkami domowej roboty (oliwa/żółtka jaj/ miód? lub coś innego)?
Oby doktor nie miał racji z tym rokiem leczenia... bo naprawdę jest tak jak mówisz, że są właśnie szczupłe dziewczyny a nawet jeszcze bardziej i nie mają problemów z okresem... (w sumie to byłby mój najlepszy gwiazdkowy prezent..) zwłaszcza, że jak już mówiłam (i pewno się powtórzę) ważyłam tyle i @ była! (liczę na moc orzechów etc.)

Jutro dodam większy wpisek z mojej strony, bo mam zajęty wieczór (święta, szkoła, ach tak mało czasu i jeszcze łączyć to z dietą i siłownią.. ale póki co nie jest tragicznie wyrabiam się ze wszystkim - dziś była siłownia rano, tak (: ).
Patrzyłam jeszcze pod kątem olejów kokosowych albo kupię ten z Olvity albo ten http://www.efavit.pl/pl/p/Olej-kokosowy-1-litr/68 który lepszy? Ten wygląda też na extra vrgin (czy nie ;c)?

P.S. jutro z rana mierzenie i zdjęcia, bo właściwie jedyna okazja w tygodniu gdzie się praktycznie nigdzie nie ruszam.


Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-17 22:15:56

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
efavitu jest zdecydowanie gorszy, miałam oba

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Ruda_29
efavitu jest zdecydowanie gorszy, miałam oba

czyli pozostaje Olvita?
W takim razie pora zamówić.

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Możesz zamówić efavit Ale jest o wiele gorszy w smaku i nie jest extra virgin.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 762
ewentualnie bio silica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Masuj, masuj, żeby chudo nie było
Ale sylwetkę masz piękną Chciałabym od takiej zaczynać, gdy zaczynałam zabawę z nowym trybem życia

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Witam wszystkich!
Nadrabiam zaległości!
W ciągu tygodnia szkoła, obowiązki, pilnowanie miski, treningi, imprezka nawet wczoraj :D. Także trochę zeszło, nie miałam jak się zabrać za pisanie, ale teraz przysiadłam, bo w końcu mogę trochę odetchnąć (tk ładnie posprzątałam, że nie mogę się napatrzeć :D.)

Zatem podsumowując moje ostatnie zmagania:
-miskę trzymam, wrzucę zrzuty do podglądu (nawet sobe radzę w kuchni, pudłami do szkoły, mama tylko mówi że jestem ninenormlana z 'nocnym' gotowaniem i że robię syf, ale to nieprawda, jest pedantyczna ;D, a na moja owsiankę mówi ugór dla konia, hyh p; bardzo dobra jest z przyprawą korzenną do piernika! :D)
Całkowicie nie mam chcicy na słodkie, wcześniej czasem bywała, teraz kompletnie nie myślę o słodkościach.
We wtorek był mini czit - naleśniki, ale je robiłam z mięsem i nie mogłam ich nie zjeść ;). A propos, jest jakieś alternatywne wyjście dla naleśników?
-trening ok. myślę że dobiega końca już mój poc
zątkowy trening. Jak zawsze 10-15 min na bieżni no i dalsze ćwiczenia zgodnie z usatleniiami.
Wczorajszy ciężar:
prostowanie nog w sadze 3 sere 15x20kg
-przywodzicele n gnekologu 3 serie 15x55kg
-prostowane nog lezac 3 serie 15x20 kg
-prostowanie tulowia na laweczce 3 serie 15x10 kg ociazenia przy klatce
-przyciageni drazka nachwytem naciagu do klatki 3 serie 15x25 kg (czuje moc dtutaj :D)
-unoszenie ramion (barki) 3 serie 15x2 kg
-wypychane sztangelk na laweczce ukosem 3 serie 15x6kg na kazda reke
-uginanie rak stojac 3 serie 15x4 kg na reke
-prostowane rak na wycigau nachwem 3 serie 15x20 kg (?) albo 25
-unoszenie nog na stojaku bruzch (3 serie po 20)

Progress w ciężarach na nogi :).


Zdjęcia sylwetki, długo nie mogłam zrobić, bo a to za ciemno, a to nie ma czasu etd. ale są. Te ciemniejsze są z soboty (?) z mojego pokoju, a jaśniejsze z dziś.
Nie wiem jak się do nich ustosunkować, jak dla mnie jest niemal to samo O.o?

Jutro siłownia ostatnia przed świętami, później jescze chwila świątecznej gorączki w sklepie i powrót do domu, kuchni i garów. A sb, niedz, pn już święta. Najem się śledzi w te święta, oj tak. Muszę upiec ciasto, bo rodzinie obiecałam + pierogi i inne...

Jutro jeszcze się zmierzę rano to będą wymiary później.
Niżej zdjęcia i miski:









Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:02:56




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:05:30




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:05:47




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:05:53




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:05:58




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:06:05




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:06:19




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:06:24




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:06:31




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:06:37




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:06:49




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:06:58




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-22 23:08:14

P.S. Aha zapomniałam wspomnieć, nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie i wpływ na mój okres, ale od niedzieli udało mi się zaobserwować nieco śluzu na bieliźnie..(przepraszam za bezpośredniość)

Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2011-12-23 00:11:09

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Naleśniki można spokojnie sobie jeść nawet w trakcie trwania diety, tylko trzeba je trochę inaczej przyrządzać. Ja robię tak: zmielone płatki owsiane, białko jaja kurzego i woda + na wierzch owoce pokrojone w plasterki (bardzo często na śniadanie lub z twarogiem na noc) albo na wytrawnie mąka razowa żytnia, całe jajko i woda. Trzeba smażyć na maśle/teflonie/oleju kokosowym, ewentualnie PAMie.

No i masz piękną sylwetkę, chudą, ale piękną

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przygotować spalacz tłuszczu w warunkach domowych

Następny temat

pomórzecie...???xD

WHEY premium