SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olinkaz93 / żelazna ręka, krata na brzuchu, turbo nogi i stalowe poślady (just do it!)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
nie widzę tego...

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Zamów sobie teraz coś nieszkodliwego np. koszulka, tak żebyś wyszła niby tylko po tą rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co za konspiracja... Ja na początku też chowałam odżywkę, ale mi się odechciało. Usłyszałam tylko, że "tak się niby zdrowo odżywiam, a ładuję w siebie proch" i teraz whey w czterech smakach zajmuje godnie swoje miejsce w kuchennej szafce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66269
tez mialem raz konspire przed starymi ale ojciec zajrzal do plecaka i znalazl pare ciekawych rzeczy A co do bialka raczej trzeba ich przyzwyczaic;p a co do treningow moi starzy tez byli przeciwni przez dlugi czas ale sie przekonali. Zawsze sie ich pytalem czy lepiej jakbym siedzial na lawce i chlał piwo i jaral blanty? i juz nie mieli co powiedizec:)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
krzyys88
tez mialem raz konspire przed starymi ale ojciec zajrzal do plecaka i znalazl pare ciekawych rzeczy A co do bialka raczej trzeba ich przyzwyczaic;p a co do treningow moi starzy tez byli przeciwni przez dlugi czas ale sie przekonali. Zawsze sie ich pytalem czy lepiej jakbym siedzial na lawce i chlał piwo i jaral blanty? i juz nie mieli co powiedizec:)


ho, ho, dobre podejście, trzeba będzie to też tak im zasunę =D

(wracając tak szybciutko jak to z przysiadami Martucca i treningiem bo się już nie łapię co mam robić C: )

aj.. jutro taki beznadziejny dzień zero treningu i ruchu 8-17 w szkole i jeszcze kartkówka + nauka na czwartek.. argh.. a maturka się zbliża... <:

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olinka, 1x w tygodniu robisz trening A, 1x trening B oraz 1x trening na pupę. Wszystko na odrębnych sesjach treningowych
Filmiki mi się nie otwierają


Sprawdź priv

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-01-18 12:16:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Olinka, a czym cie mama karmiła jako niemowlę? Jezli dała ci chociaz raz modyfikowane mleko czy modyfikowana kaszke dla niemowląt to od razu mozesz jej powiedziec ze to sie niczym nie rózni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 471 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8052
Alo!
Zrobiłem sobie "małą lekturę do obiadu" i przeczytałem od dechy do dechy! :)
To chyba najbardziej emocjonujący dziennik jaki czytałem na SFD :) Strasznie mi się podoba i obiecuję regularnie podglądać/przeglądać :)
Jeśli ten konkurs będzie podlegał ocenie czytelników forum (muszę zerknąć w regulamin), to cokolwiek by się nie działo - MASZ MÓJ GŁOS :D

PS: co ty robisz w Japonii? Opowiedz coś więcej! Jestem absolutnie zafascynowany tym krajem. Czytałaś Bezsenność w Tokio Marcina Bruczkowskiego?

Gratuluję dotychczasowych zmian i trzymam kciuki za dalsze!!!

PS: Martucca - SOG dla Ciebie za mega dobrą robotę i zaangażowanie! Nie wiedziałem, że Ladies tak ostro działają :) Sorka - nigdy wcześniej tutaj nie zaglądałem

PSS: Jeszcze mała rada: Zamów odżywkę i podaj adres do wysyłki do Przyjaciółki/Dobrego Kumpla. Zamów też coś w miękkim opakowaniu a nie puszce - będzie Ci łatwiej przemycić i ukryć w domu :) No i nie kupuj opakowania 3 KG :) Jeśli wolisz powiedzieć o wszystkim rodzicom, możesz potraktować ten PSS jako żart

Zmieniony przez - Mascar w dniu 2012-01-18 14:13:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3248
Mascar


PS: co ty robisz w Japonii? Opowiedz coś więcej!


Przyłączam się do pytania
Miałam sama zapytać bo mnie to zaintrygowało ale nie chciałam wyjść na wścibską
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Martucca

Filmiki mi się nie otwierają

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-01-18 12:16:06


Filmiki wysłałam na priva C:



---------
Czy na czas konkursu przenieść dziennik i zapiski do TREC'owego i zamknąć działalność tutaj?

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przygotować spalacz tłuszczu w warunkach domowych

Następny temat

pomórzecie...???xD

WHEY premium