SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mmooonia/BLOG/ bo masa to klasa s.45

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
hehe no teraz juz wszystko jasne sorki za blad hehe ale sama sie wkurzylam ze tam jest 3 a nie 5 ale z kazdym bieganiem jest coraz lepiej wiec niedlugo zaatakuje duze kolko na walach ktore ma 4km

ale te 9 minut na 3 km to masakra nie wyobrazam sobie hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale to pamiętam laska do jakiegoś klubu należała i odstawiła nieżle przeciwniczki,a ja taki zwykły szarak,ale i tak miałam dobry czas,bo jak się przygotowywałam to nie miałam poniżej 15min ale to było dawno temu

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
no to jakas kozaczka byla hehe ale Ty ten czas tez dobry mialas

ja dzisiaj znowu biegalam, na razie ciagle ta sama trasa ale dzisiaj mialam taka masakryczna kolke ze 100m przed koncem musialam przejsc do marszu bo mnie zgielo w pol z bolu ale czuc ze sie kondycja poprawia i to mnie cieszy najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja też muszę w końcu ruszyć tyłek i zacząć biegać,a nie tylko planować a od biegania brzuch fajnie wytrzęsie i słoninka się wytapia

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
hehe teraz to taki upal ze moglaby sie wytopic od samego lezenia na plazy ruszaj tylek vena ruszaj, biegalas kiedys to wiesz jakie to fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
wiem wiem tak to przeważnie tylko w niedzielę z bratem pętelka 10km,ale ostatnio juz 2 niedzielę nie biegaliśmy a tak fajnie by było 3-4x w tyg
ja taka głupiutka powinnam latać,a nie biegać skoro wiem,że na mój brzuchal dobrze wpływa

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
wow 10km , podziwiam ciekawe kiedy mi sie uda tyle przebiec hehe

no to skoro na brzuszek dobrze wplywa too nie zastanawiaj sie tylko tylek do gory i bieganko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Ja tez polubiłam bieganie....za jakiś czas mam nadzieję, że znów będę śmigać!! Co do pompek - na poczatku mojej przygody z siłownią nie dałam rady zrobić ani jednej damskiej, a teraz daję radę w obwodzie 5x 5 damskich, czyli razem 25, pod koniec już ledwo ale jednak, czyli jest coraz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
No oby juz te nozki pozwolily Ci na bieganie
To z tymi pompkami coraz lepiej, brawo brawo, niedlugo bedziesz z usmiechem na twarzy meskie robic

Dzisiaj silka , dobrze ze nie ma takiego upalu bo bym zdechla tam :-/

..............................................

Jednak sie przeliczylam jesli chodzi o upal, na silce bylo nie do wytrzymania, nie mialam kompletnie na nic sily, bylo tak goraco ze przy cwiczeniu myslalam ze zwroce sniadanie :-/ to jest paranoja zeby nowa silka klimatyzacji nie miala

Trening :
Nogi + barki

1.Przysiady 20/35/37.5/40kg 10/9/6
nie mialam sily zeby wiecej zrobic , masakra po prostu , ledwo sie podnioslam

2. Suwnica 3x10 60/70/70kg
ostatnie powtorzenia juz cieeezko ale poszly

3. syzyfki 2x10 (i tu zrobilo mi sie tak slabo ze odpuscilam trzecia)

4. unoszenie hantli przodem 3x10 3kg na reke

5. wyciskanie sztangi stojac 12.5kg 3x10 (katastrofa :-/ )

6. unoszenie bokiem w opadzie 3x10 5kg na reke

7. podciaganie sztangi wzdluz tulowia 3x10 12.5kg

czulam sie skatowana straaasznie ale ciezary takie ze az wstyd pisac ,moze tez dlatego ze wczesniejszego wieczoru biegalam i te nogi zmeczone byly ,nie wiem ,w kazdym razie z kg jestem srednio zadowolona, ale zakwasy i tak mam

Zmieniony przez - mmooonia w dniu 2009-07-07 08:43:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
mmoonia u nas też nie ma klimy,chodzą jakieś 2wiatraki,ale co to da skoro taka duża powierzchnia

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do klatki

Następny temat

Plan na początek do oceny

WHEY premium