SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mmooonia/BLOG/ bo masa to klasa s.45

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
mmoonia ale szczuplutka jesteś
a tak się ukrywałaś


hehe dzieki ale i tak sporo pracy przede mna
i wcale sie nie ukrywalam, na poczatku dziennika sa moje fotki, co prawda robione z samowyzwalacza i w normalnym ustawieniu wiec nic ciekawego

nie moze tam, to kazdemu w dzienniku cos naspamuje...

niech spamuje a co

ja wpisalam rozmiar stanika jaki nosze normalnie , kiedys sobie obliczalam jaki powinnam nosic wedlug prawidlowej rozpiski i to bylo chyba jakos 65G czy cos takiego. Juz myslalam nieraz zeby sobie zamowic przez internet prawidlowy stanik ale to jednak duzy koszt a wydaje mi sie ze takie rzeczy to trzeba przymierzac. We wroclawiu tez jest taki sklep ale stanik tam to jakos co najmniej 130-150 zl na co mnie na razie nie stac
Staram sie zawsze kupowac jak najciasniejsze pod biustem, nieraz sie uda trafic 70, bo 65 jeszcze w Polsce nie widzialam w takich normalnych sklepach (ten na zdjeciu akurat nie jest najlepszy :-/ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
mnie jedna mailowo uswiadamiala

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Ja kupuję przez internet. Wiele sklepów oferuje możliwość zwrotu. Czasem w zwykłych bieliźnianych tez się coś upoluje. Na allegro równiez jest w czym wybierać. Fakt staniki freya, panche itp są droższe. Ale mój biust tez jest dla mnie drogi. Mam trzy porządne staniki i więcej mi nie trzeba. Oczywiście zdarza mi się założyć "standartowy" stanik dla urozmaicenia i dla mojego M. bo takich to mi zostało sporo z czasów gdy jeszcze nie miałam pojęcie o moim rozmiarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
He he 75B rozmiar najbardziej popularny nosza go laski o duzym i malym biuscie.... A wrzeczywistosci jeszcze na forum biusciastych takiej nie bylo, uwazaja ze to yety wsrod stanikow.

ale tak miedzy nami z tego powodu, ze wiekszosc ma zle dobrane staniki zglosilam Pumie uwage ze ten wymiar jest o kant D potłuc

Vena ja mam pod biustem 77cm a kupuje staniki 70

no penie ze trzeba uswiadamiac, bo to bardzo wazne, biust o wiele lepiej wyglada w dobrym staniku.

a tez kupuje przez internet trzeba duzo zamowic by cos zostalo bo wiekszosc idzie do odeslania



Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-09-06 19:40:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
to mniej wiecej w jakich cenach da sie kupic jakis porzadny staniczek?

jakies konkretne firmy mozecie polecic z tych troszke tanszych?
to moze bym sobie faktycznie zakupila kiedys mi mowila kolezanka ze byla u babki ktora wymacala biust i powiedziala jaki rozmiar i mozna u niej od razu stanik kupic tylko wlasnie nei wiem jakie to byly ceny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wejdz na gazeta.pl na forum malobiusciastych masz tam adresy wszytskich sklepow internetowych i wszytsko o stanikach i jak je dobierac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
bo w obwodzie się zawsze troszkę rozciągnie,tego co jest ciasny to praktycznie nie noszę w ogóle (kupiłam sobie na Gwiazdkę,bo mi się komplet spodobał i leży w szafie)

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rozciagaja sie jak cholera, na poczatku wkurzalo mnie ze tak ciasno, ale sie szybko przestawilam i staniki tez dochodza i staja sie wygodne.
a wezcie jeszcze trzeba sobie znalezc model w ktorym sie dobrze wyglada, moj biust tylko w balkonikach wyglada ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
to forum o którym pisze Obli - LOBBY MAŁOBIUŚCIASTYCH
http://forum.gazeta.pl/forum/f,50580,Lobby_Malobiusciastych_.html

sporo do czytania, mozna wsiąknąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
fakt, obwody zawsze są zdradliwe dlatego ja kupuje 65, Na poczatku są bardzo ścisłe - potem się przyzwyczajają. Mały biust nawet w miękkim staniku bez tej okropnej gąby może wyglądać na zgrabny i krąglutki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do klatki

Następny temat

Plan na początek do oceny

WHEY premium