SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mmooonia/BLOG/ bo masa to klasa s.45

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
no to zobacz w tesco tam kosztuje ok 14-15zł

nie martw się ja też kiedyś potrafiłam puszkę orzechów na raz zjeść,a o pistacjach nie wspomnę,a dzisiaj zjadłam ziemne 40g i cieszyłam się jak dziecko

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
na szczescie pistacje mi sie przejadly , bo to faktycznie bylo zabojstwo hehe

ah dac babie orzeszki i zobaczcie jaka radosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
mi się chyba nigdy nie znudzą ale ostatnio jak ważyłam to z paczki 250g 120g to były łupinki a do tanich nie należą
ale podmaśliłam sobie w zeszłym tygodniu to wystarczy

boję się dzisiejszego wieczoru,bo nie wiem co mnie czeka,co za pokusy grill i pewnie słodkie imieninowe też będzie
a 5tyg nie jadłam nic słodkiego

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 730
kiedy wstawisz nowe zdjęcia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Vena to oszukuja nas z tymi pustacjami, samych orzeszkow o polowe mniej hehe

Na grilla wez sobie kawalek piersi czy innego mieska i bedzie ok
a w koncu dzisiaj masz odpoczynek to jak zjesz po 5 tyg kawalek slodkiego to nie bedziemy az tak krzyczec , byleby sie na kawalku skonczylo !

bilka jak bedzie co pokazywac, bo na razie dochodze do ladu z dieta i w sumie od miesiaca nic sie nie ruszylo, skoczyla sila chyba tylko, no moze lekko ruszyly rece i plecy, ale w nogach zastoj :-/ wiec zdjecia by wygladaly tak samo jak z 1 strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
mmooonia zjadłam słodkie dzisiaj od 5tyg kumpela sama piekła więc nie odmówiłam wleciało też kilka innych rzeczy ale cóż taki jeden dzień na miesiąc może się przytrafić i nie mam sie co załamywać chociaż brzuch wydęty

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
no i dobrze, kotek w avatarku dalej usmiechniety wiec znaczy ze wszystko w porzadku a brzuch rano bedzie jak nowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Tak, uśmiechnięty jak pedofil w przedszkolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
to to wcale nie jest smieszne Wojtek bo po glowie dostaniesz!!

co do diety to nic nie mowie bo jak zwykle na weekend - za malo!

ale biegalam dzisiaj , trasa prawie dwa razy dluzsza ale na razie to i tak krociutka bo zajelo mi to ok 15 minut truchtem hehehe ale bedzie lepiej mialam biegac dluzsza ale juz za ciemno na walach bylo :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 730
na pewno jest jakaś różnica po prostu ty nie jesteś obiektywna :P
wstaw zdjęcia teraz i wcześniej w tym samym stroju a zaraz się dowiesz co się zmieniło

ja jestem szczupła i jak zaczynałam ćwiczyć to moja waga poszła o 5 kg do góry i stoi cały czas na 53 więc nie sugeruj się wagą :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do klatki

Następny temat

Plan na początek do oceny

WHEY premium