SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mmooonia/BLOG/ bo masa to klasa s.45

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
też zwróciłam uwagę, że oska jako jedyna wygląda na dobrze obmierzoną jeśli chodzi o biust

ja myślałam bardzo długo, że mam 75B
teraz kupuję 65FF
tzn. tak było przed redukcją, teraz to może powinno być F lub E
pod biustem mam 79, a obwód 65 jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
ok dzieki dziewczyny
juz troche poczytalam, ale to niestety nie na dzis bo czasu brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ty mmonia nie o stanikach tylko eksperyment teraz w głowie

pamiętam,że coś Ci Puma poprawiał w diecie,bo miałaś za dużo posiłków z węglami...poprawiłaś to?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
yyy to nie ja chyba wklejalam dietke do oceny i Puma ocenil jako prawidlowa

tylko musze pomyslec cos z tluszczami, bo kurde jak mysle ze mam wypijac trzy razy dziennie maly kieliszek oleju albo oliwy to mi zle a wole juz wypic i miec z glowy niz polewac warzywa tym
moglabym dodac zoltka ale kurde to bedzie juz chyba za duzo tych jaj bo rano na dwa posilki tez jaja :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
Puma sie chyba sam kopnal... rozpisal 4 razy wegle w dzien kiedy trening jest o 19.00 i 2 razy tluszcze zamiast tego.... albo sie walna, albo zapomnial ze tak ma byc....

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a to wybacz musiałam pomylić

no z tymi tłuszczami to wyboru nie ma

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
dotrwania do końca eksperymentu


pewnie pierwsza jestem co?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
oo jak milo

dziekuje

pierwsza pierwsza nawet rodzinka nie kojarzy ze to juz po 24


w ogole tak zaniedbalam ten swoj dziennik , ale u dziewczyn po pare razy jest to samo popisane a chwilowo brak czasu zeby uzupelniac i tutaj dane , dlatego pospamuje ( ) u Was a odnowie swoj jak tylko bedzie na to dobry moment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
mmoooniu! sto lat!
Moc buziaków i uścisków - wirtualnie. Ty już wiesz czego ja Ci życzę Bądź silna i wytrwała!
Tylko grzecznie świętować te urodziny proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Dziekuje

grzecznie bede swietowac bez %% na pewno bo pozniej na treningi bym sily nie miala

ale na kawke sobie pozwole jakas dobra . a co. raz w roku w koncu sie ma urodzinki moze boss nie bedzie krzyczal

bo jakbym z ciastem wyskoczyla to Puma by mnie chyba pocial
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do klatki

Następny temat

Plan na początek do oceny

WHEY premium