SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mmooonia/BLOG/ bo masa to klasa s.45

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja mam tak,że jak nie jest otwarta to tak nie kusi już chociaż mógł kupic gorzką

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
hehe kavva to tez zawsze jakies wyjscie

no gorzka jest pychotka i na dodatek raz na jakis czas jak wpadnie to sie swiat nie zawali

Oj ale mi sie teraz narobila ochota na dobra gorzka czekolade. ajj kusicie hehe

................................

Ojj zakwasy po wczorajszym treningu, cale posladki i troche czworoglowy milo milo hehe
Barki jakos slabo czuje, musze cos zmienic bo nie czulam zeby sie zmeczyly zbytnio a z wiekszym ciezarem nie zrobilabym tylu powtorzen na pewno. Zastanawiam sie nad wyciskaniem hantli do gory z barkow(tak na zmiane, raz jedna raz druga reka) bo ostatnio na kick-boxingu czulam mocne zmeczenie w barkach po tym ..

Aaa i kupilam w koncu olej lniany (juz jakis czas temu )i dzisiaj pierwszy raz pilam , ogolnie dziwna konsystencja no ale jak to olej i tak dla mnie mial posmak gorzki, taki jak nieraz jest jak sie zje orzechy wloskie ze skorka,ale ogolnie nie bylo zle

Zmieniony przez - mmooonia w dniu 2009-06-03 16:48:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Co do chęci na różności to ja o dziwo nie mam dziś ciągnot->co naprawdę jest dziwne!

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo najgorzej to zaczac jesc wtedy najbardziej ciagnie a jak sie juz nie je to jest łatwiej sie powstrzymac i nie ma ciągot...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Monia dawno mnie u Ciebie nie było, coś czasu mi ostatnio bardzo brakuje, gratuluję spadków!! oby tak dalej! Widzę, że wciąż wcinasz tę szynkę sklepową
Co do ważenia i mierzenia to najlepiej rano, na czczo po wypróżnieniu się, tj. chociaz po siku,, wtedy masz najbardziej wiarygodny wynik. PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Nikitta , lemoni . No niby najgorzej zaczac, bo wtedy sie czlowiek rzuca na wszystko ale czasem jest tak ze jedna kostka czekolady albo czegos slodkiego ulzy i juz tak nie meczy

Zyrafka,dziekuje ogolnie jakos po niektorych spodniach widze ze sie luzniej zrobilo, ale w niektore w ogole wejsc nie moge dalej hehe

Co do szynki sklepowej to ostatnio jem jej bardzo malo bo zazwyczaj na sniadanie wpada jajecznica, a na kolacje tunczyk lub ser , ewentualnie jak mam dosc tych rzeczy albo nie zdaze zrobic jajecznicy to jem szynke a w trakcie dnia w sumie tylko miesko jem.

Jakos nigdy nie pamietam rano zeby sie zwazyc albo zmierzyc, ale jako ze cialo w ciagu dnia po paru posilkach wydaje sie byc ciezsze i wieksze to spadki po mierzeniu popoludniowym jeszcze bardziej ciesza hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673


Dzisiejszy trening. Pierwszy raz w takim ukladzie. pierwszy raz robilam zwykly MC a nie na prostych- ogolnie odczucia ok - na nastepnym oczywiscie wiecej kg bedzie bo dzisiaj taka proba byla

Ogolnie trening mi sie podobal, przy wioslowaniu nie wyrabialy przedramiona po MC ale do ostatniego powtorzenia dotarlam .
Na koniec treningu jeszcze brzuch zrobilam.

I czuje sie wniebowzieta hehe


....................................................

Weekend jak weekend - z dieta nie do konca ale wczoraj nie bylo najgorzej (niestety rozpiski brak) ale jadlam wczoraj pierwszy raz pieczonego halibuta i normalnie niebo w gebie
I zaliczylam basenik..

A to dzisiejszy dzien

1 jaja
chleb pelnoziarnisty

2 jaja
bulka wieloziarnista (deficyt razowca w domu )

3 ryz brazowy
karkowka

4 ryz brazowy
szynka pieczona

5 makaron razowy
ser bialy
truskawki

TRENING

6 jablko
ser bialy (wszystko w biegu :-/ )

104/82/133 1690kcal

Ogolnie dzien straszny, egzamin, czekanie na wyniki, bol glowy,alergia... Zmeczona jestem i to jedzenie wcale nie ciekawe dzisiaj :-/

Jutro nozki na silowni

Na szczescie teraz nie liczac 2 egz juz wolne


Zmieniony przez - mmooonia w dniu 2009-06-08 23:32:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673


Dzisiejszy trening

oj beda zakwasy

zamienilam przysiad bulgarski na syzyfki - na razie bez obciazenia bo i tak daja popalic jako 3 cwiczenie i dodalam podciaganie sztangi wzdluz tulowia bo ostatnio malo czulam barki a dzisiaj az palilo na koniec
Ciezko bylo ale podoba mi sie tak ustawiony trening

...................................................

i jedzonko

omlet z 3jaj
orzechy wloskie
truskawki
pol banana

karkowka 80
makaron

TRENING

karkowka 150
makaron
truskawki
czeresnie

karkowka 150
kasza
truskawki

ser bialy 150

112/108/109 1855kcal

przez ta karkowke to tluszczy strasznie duzo ,ogolnie nie chcialo mi sie dzisiaj zbytnio jesc ,mialam ochote tylko na truskawki i czeresnie ktorych sie troche najadlam

Zmieniony przez - mmooonia w dniu 2009-06-10 00:07:56


jedzonko z wczoraj

chleb pelnoziarnisty
jaja

piers z kurczaka
ryz
warzywa

kotlet mielony
ryz
warzywa

piers z kurczaka
2 mlode ziemniaczki

i na koniec dnia dwa piwka

106/54/125 1412 :-/ nie ma to jak caly dzien poza domem



Zmieniony przez - mmooonia w dniu 2009-06-11 10:43:08

Zmieniony przez - mmooonia w dniu 2009-06-11 10:43:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
i na koniec dnia dwa piwka

na tym forum większość to procentowi smakosze

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673


Wklejam wczorajszy trening


Ojj ostatnie dni ciezkie, czwartek i piatek ciagle na miescie, wczoraj bez humoru i totalnie nie mialam sily zeby robic konkretne jedzenie. Posilki nie byly takie zle, bo i kurczak byl i rybka i omlet i jajecznica ,ser bialy ale niestety wszystko nieregularnie. No i najgorsze : wpadly przez te ostatnie dni tez 2 piwka, masa orzeszkow solonych , kawa mrozona i kawalek pizzy.. i przez te nieregularne posilki to sie czuje jak slon

Ale koniec, zly humor w sumie minal i zaczynam trzezwo myslec najgorsze ze za tydzien wyjazd i znowu bedzie przerwa w diecie :-/ cos musze wykombinowac zeby nie wygladalo to najgorzej ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do klatki

Następny temat

Plan na początek do oceny

WHEY premium