SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeśli masa=siła a siła=masa to dlaczego przestałem robić masę a siłę nadal ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 316 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3605
Jak wyżej.Od pewnego czasu mam taki paradoks. Z tego co czytałem na tym forum, to jeśli siła idzie w górę ,to również masa podskakuje. Problem w tym ,że mi od jakiegoś czasu znacząco idzie siła a masa w ogóle.To samo jeśli chodzi o wygląd. Dziwne czy jakiś podstawowy błąd?? pozdr.

(...) " Nie chwal się że kogoś znasz .. żyj tak aby chwalono się tobą "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10657
Podkręć dietę to i masa ruszy

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tak myślałem ,że to wina jedzenia .postaram się . ale ogólnie czy to nie dziwne ,że siła idzie a masa nie ?:]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10657
nie dziwne zależy jaki masz trening i jaka dieta

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 4345 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30786
Bo nie musi iść koniecznie masa tylko włókna mięśniowe stają się silniejsze i masa idzie, nie znaczy ,żę mięsień urośnie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 4345 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30786
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3738 Napisanych postów 44920 Wiek 257 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336695
Przyrost siły nie musi się wiązać z przyrostem masy.Popatrz na powerliftrów czy olimpijczyków z najniższych kategorii.Mimo smukłej budowy są piekielnie silni.Trening układu nerwowego,nie mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok dzięki panowie, więc nic tylko michę ogarnąć. pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA a Siłownia

Następny temat

plan