SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega bomb-》mega masa/ostre cięcie-insulinka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
back pumpy albo od estro, albo od insy - u mnie insa odpada 5-6h przed siadami/mc - najlepiej robic rano po 50g WW u mnie albo po samym bialku i tluszczu + troche carbo na treningu bo inaczej lipa straszna....

do mety jak leci AI to jest luz, insa gorsza 1000x od antka nawet jeśli chodzi o BP ;/

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2013-06-02 17:49:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
od insy też możliwe dziś mi wyszło tak dziwnie że cardio zrobiłem dość późno bo skończyłem przed 15, wbiłem 14iu i zjadłem, o 16.30 miałęm robic trening więc wbiłem 0 16:00 14iu zjadłem lody i punkt 16.30 trening. Barki, wyciskanie z przodu wolną sztangą. Małe ciężary ok ale ostatnie 2-3 serie masakra, nie mogłem skończyć ruchu taka pompa. Unoszenia siedząc bokiem też masakra. Laska jak nie zobaczyła po tych dwóch ćwiczenia to tylko powiedziała" "O k***a!"

Dam ari może 0,5 e0d czy lepiej dać ed??
Insę i ww zmniejsze w 1-2 posiłkach przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Jak juz dajesz ari to daj narazie jak najmniejsza skuteczna dawke, mi pomoglo ari/femka nawet w minimalnej dawce.
A backpumpy to sprawa normalna, na insie to czlowiek jest spompowany juz jak sie przebiera w szatni to pompa masakra, daj troche ari delikatnie i obserwuj, podeszlo pewnie woda, dlatego pompuje.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-06-02 20:37:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
Może warto zacząc od atd. Estro ponad norme to nic złego , ale bez przesadnych ilości. Masz je lekko obniżyć , nie musisz zbijac do normy. Najlepiej wybierz sie na badania , zacznij od atd i obserwuj

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Atd cenowo wychodzi jak ari, a działanie dużo słabsze. Nie chce
Zbijac mocno dlatego myślę o 0,5mg eod, normalnie leciało 1mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
0,5mg eod to tez nie malo, ale musisz wyczuc sam, np fu tu re, pisal tu pare dni temu ze u niego ari leci 1mg ed, na 4 tyg przed scena.. ja bym dal spokojnie ari co 3 dni i zobaczyl co bedzie, ale ty najlepiej znasz swoj organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Okres poltrwania 48h więc eod powinno być ok. 0,5 mg narazie a po 2-3 dniach dam 0,25mg u zobaczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
przyznam sie ze nawet nie wiedzialem okres poltrwania, moze byc tak jak mowisz, wtedy eod i mniejsza dawka, powo. ps. pisales ze po sniadaniu zasypiasz i jak w ciagu dnia? bo dawki slinu dobre leca, ja juz na 12j to spiacy na maxa, po posilku to musze wstac i cos robic bo zasypiam na stajaco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
naprolac czy dostinex duzo lepiej wspominam niz bromo-po nim jednak problemy z pobudka z rana i czasami wystepuja jednak bole glowy a dostinex dla mnie lek cud na libido i zbicie prolaktyny...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To akurat 100% racja, no ale zapewne tu chodzi o koszta, nawet zamiennik cebaseru, to Bromo tansze o wiele i dostepnosc zapewne lepsza w PL, mimo to ja bym nie zamienil dostinex
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból nerek a metanabol , Pomocy

Następny temat

deka,enat,oxa..dawki?

WHEY premium