SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marineira /akcja 40stka str.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
Plan na dzisiaj : Cwiczenia z piłką
po południu interwałowa siłownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
hejj, spróbuj sobie ryżu brązowego z uncle bensa, dla mnie jest najlepszy i najmniej 'twardy'. a poza tym jak się przestawisz, to biały już Ci nie będzie smakował no i nasza dobra, niedoceniona kasza gryczana : ) Zdjęcia super, uśmiałam się POWODZENIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
dieta na dzisiaj do oceny jeśli można
Nie mam ciemnego ryżu i pewnie do obiadu nie kupię bo mam areszt domowy z chorym stadem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Pewno dziewczyny Ci powiedza, ze za duzo nabialu - max 150 gr. Serek wiejski, tez jest mocno `taki se` lepiej jesc twarog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
witam rowiesniczke i zycze wytrwalosci i sukcesow

kurcze jesli dla Ciebie "Miekkie nogi" moglby byc rozgrzewka to jestes WIELKA. Ja doszlam: do 12 burpee, 4 przysiady i zbieram pozniej zwloki z podlogi

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Hej jesteśmy rówieśniczkami, będę zaglądała , trzymam kciuki. Fotki zaj**iste uśmiałam się po pachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Witam trzymam kciuki i bede podgladac
zdjecia super i wg mnie nosisz za maly stanik, wyglada jakby ci sie buleczki pod miseczkami robily-

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
Nie powiem zeby "miękkie nogi" były lajtowe, zasapałam się bardzo, ale w sumie to był krótki trening, dlatego wydaje mi się mało.
Trenowałam sztukę walki i czasami taki trening był na rozgrzewkę, a potem trzeba było jeszcze przez godzinę machać nogami.
Co do stanika, może coś z nim nie tak.
W grudniu ważyłam 6 kg mniej i miedzy Mikołajem a nieszczęsnym Bożym Narodzeniem przytyłam 6 kg przez słodycze które dostałam z pracy, a których normalnie nie jadałam
Potem oczywiście myslalam że jak w miesiąc przytyłam to w miesiąc schudnę, ale trochę nie do końca mi wyszło
Nie cierpie kupować rzeczy kiedy jestem gruba i chodze w za małych dopóki nie stracę nadziei.

Serka jeszcze nie jadłam, nie wiedziałam czym wypchać kolację, do tej pory głównym źródłem białka był mi nabiał. Dzięki za rady

Zmieniony przez - marineira w dniu 2012-03-14 15:10:56

Zmieniony przez - marineira w dniu 2012-03-14 15:11:28


A w ogóle to chce wyglądać jak Angelina Jolie. Tylko bez ust.

Zmieniony przez - marineira w dniu 2012-03-14 15:12:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
A w ogóle to tak czytam i czytam i coraz mniej rozumiem.
Może mi ktoś wytłumaczyć jak nalezy dobrze trenować? Albo podać linka. Nie chodzi mi o same ćwiczenia tylko rozkład w tygodniu. Jak lub czy łączyć trening siłowy z aero? W dziennikach czytam wyrywki ale nie mam ogólnego obrazu.
I jak potraktować trening Capoeiry? Jest rozgrzewka z naciąganiem a potem np przez godzinę się kopie np kopnięcia obrotowe. Jest to cardio, aero czy co?
Od września regularnie 2x w tygodniu chodziłam na treningi, a zdjęcia jakie są widać. Nie schudłam wiele a to co schudłam przytyłam w 1 miesiąc. Z czym to połączyc żeby schudnąć?

Zakładając że wrócę do Capoeiry + mam ten nieszczęsny karnet na tą niby-siłownie, jak to połączyć z ćwiczeniami siłowymi? Mogłabym tylko w domu wtedy ćwiczyć, normalna siłownia raczej odpada. CZy to byłoby za dużo robic do tego trening na piłce np rano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Fotki świetne a pomysł i wykonanie genialne - uśmiałam się. Zapał widze masz więc to już coś. Burpee to ja nawet nie dałam rady dojść do 5 i padłam na twarz - taka cienizna ze mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KONKURS] Przemiana Sylwetki 2012! Edycja III :-)

Następny temat

Trening w domowych warunkach dla kobiety

WHEY premium