SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marineira /akcja 40stka str.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
marineira

no ale co mi tam
"nie pyerdolic, zapyerdalać"



O to właśnie chodzi!
I pamiętaj, że grunt to ustawić się na odpowiednim tle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
jak widzę tutaj te "zalane" szczupłe lasencje które chcą spalić te "zwały" tłuszczu (bez pokazywania palcem) to myślę, że lepsze tło miałabym na Vitalii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
na Vitalii kiepska miska jest wiec zostan
Ale fakt, zal mi d.pe sciska jak widze 175cm wzrostu, 60kg i brak figury. Ze mnie dwie by sie takie dalo wykroic i dzialam dalej zeby sie naprawic
"Niania Ogg zerknęła pod łóżko sprawdzić, czy nie ma tam mężczyzny. Nigdy nie wiesz, kiedy trafi się trochę szczęścia" tez sie ujawnie jako czytelnik :-)






Zmieniony przez - anister w dniu 2012-03-28 18:11:31

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
Niania Ogg jest moją idolką:)
Fajnie że ktoś jeszcze pierdoły czyta:)
A co do diet, fakt że fajnie jest jeść co się chce i nie mieć ciągłych wyrzutów sumienia.
MOje miski wczoraj i dziś. Będę wklejać dokonane, bo często plan się rozjeżdza. Dzisiejsza prawie dokonana.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
czyta sie, czyta i rechocze przy tym wszystkim
kuraka masz wsiowego?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
No wlasnie nie mam, mam wsiową wieprzowine, ale już mi trochę uszami wychodzi, szczególnie że nie wiem nigdy co jem i jak to liczyć. Nie wiem czy to kark, czy łopatka. Mięcho generalnie mniej lub bardziej czerwone.
Mam np kaszankę swoją, ale nie wiem jak ją policzyć, bo małż robił i nie pamięta ile czego dawał.
Skusiłam się dzisiaj na kurczaka gotowego, pewnie nafaszerowany chemią ale trudno. Ale zjadłam nieznaną mi rybę - natotenia, bardzo dobra była. Ostatnio zaeksperymentowałam z flądrą i nie udało mi sie jej zjeśc, była straszna.
Patrzyłam do CIebie, ale nie wiem gdzie szukać przepisów, gdzieś mi zginął dział z przepisami, jakbyś wiedziała to podziel się linkiem. Z góry dziekuję:)

Tam u Pratcheta była jedna taka która gotowała gumbo z ośmiornicy. Muszę odnaleźć, mozę się zainspiruję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
hahha, no chyba nie takiej inspiracji Ci trzeba, od siebie moge polecic udo i podudzie indyka-zdecydowanie zdrowszy i w smaku pycha (pieke jakos niecale dwie godziny w piekarniku)-u mnie w dzienniku na razie wypiski mocno ograniczone a linka do kuchni masz tu
https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301.html

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
fajne fotki.uśmiałam się.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
anister dzięki za linki
olcia, cieszę się że doceniasz moją powabno-drapieżną urodę:)

dzisiejszy trening
dał mi w kość
ale więcej niż 10 kg nie posiadam więc większego progresu nie przewiduję



wznosy z bioder są nie na rękę tylko w sumie na biodra wrzucone, I seria 1 sztangla 8kg, druga seria 2x 10kg


Zmieniony przez - marineira w dniu 2012-03-28 21:53:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
miska dzisiejsza w czasie troche inaczej rozłożona

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KONKURS] Przemiana Sylwetki 2012! Edycja III :-)

Następny temat

Trening w domowych warunkach dla kobiety

WHEY premium