SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marineira /akcja 40stka str.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Hej, trzymaj się kobitko, uwielbiam twój dziennik. Z tego co czytam, masz niezły młyn ze swoim stadem - jakbym swoje podwórko widziała: stado co prawda połowę mniejsze, ale jakby było ich 4 lub 6 i też nikt się nie pali do pomocy, gdyż za intensywni. Jedna babcia nowoczesna i wyzwolona, druga na mnie obrażona (czyt.sytuacja z małżem). Pracuję, ale nie jak normalny człowiek 8 godzin od razu, tylko po kawałku i z przerwami, bo w martwych godzinach niepotrzebna nikomu, a że jeszcze to nie umowa na dłużej, to nie ma co nochem kręcić. I tak o. Cyferki nie lecą ( a tobie lecą, więc ciesz się kobito!!!), nie ma się w co ubrać, bo wszystko za ciasne i doły (samotnej) matki dzikusów też mi nieobce. Ale co tam, trza żyć dalej, choćby dla stada Może w końcu doopa zmaleje i ogólnie się poukłada CZEGO TOBIE ŻYCZĘ
p.s. do mnie też szefowe nie zaglądają, jeśli cię to pocieszy, pewnie za dużo mają już nas redukujących pod skrzydłami... w każdym razie dla mnie to i tak nie do ogarnięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
Obli, mnie chodziło kiedy te metaboliczne?
same luzem czy po siłowych?
aga, matki powinny mieć aureole, ostatnio chodzi mi po głowie że jakbym była ekskluzywna dziwką miałabym większe poszanowanie społeczne niż kura domowa, która wg m.in mojego szefa wykorzystuje system żeby się lenić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
To zaproponuj małą podmiankę szefusiowi i zobaczymy jaki wypoczęty wróci do pracy w podskokach
A te treningi metaboliczne to np. tabata może być? Innych nie znam, a pewnie istnieją takowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Te treningi nie łączy się z treningiem siłowym. Czyli robisz np. zamiast aerobów lub interwałów.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to zalezy jak robisz w styllu jeden czy dwa cwiczenia na sile maxymalna to mozesz osbie pozwolic zakonczyc go treningiem metabolicznym Tak crossfit robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
Dołączam do akcji ryczących czterdziestek.
Zdjęcia z 7.04













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
i ostatnie



pomiary z 21.04
wzrost 177-8
waga 87,5
talia 83
pępek 94
udo 66
pupa 109
pod biustem 92
biust 104

BF 30,8%

CEL BF 25% i ogólna zayebistość sylwetki
+ makaku zrobić umieć czyli mostek porządny w końcu zrobić
trening: konczę karnet na silownie interwałową na początku czerwca 3xtydz + capoeira 2x tydz, potem siłownia może
w napływach mocy coś tam w domu



Zmieniony przez - marineira w dniu 2012-04-30 23:42:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
he he jaki fajny colage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Na koniec akcji przeobrazisz się w Larę Croft.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KONKURS] Przemiana Sylwetki 2012! Edycja III :-)

Następny temat

Trening w domowych warunkach dla kobiety

WHEY premium