SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marineira /akcja 40stka str.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
To ja tylko napiszę, że też lubię nianię Ogg. I babcię Weatherwax też lubię

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
To może założymyymi fanklub:)
Kupiłam wczoraj nowy rodzaj chleba krasnoludów, formatem zblizony do cegły i jest bardzo pyszny. Ja myślę że Pratchet tez się często redukował. Niestety nie moge na razie piec swojego chleba bo żyję bez piekarnika z powodu wymiany połowy domu, ale to się kiedyś zmieni. Ryby pieke w opiekaczu do grzanek i tylko małe formaty się mieszczą. Z chlebem wolę nie ryzykować bo format mojej chwilowej kuchni doprowadza mnie do szału. Wszystko mi spada i się wylewa. Spróbujcie gotować dla 6 osób w aneksie kuchennym. Może człowieka szlag trafić.
Ostatnio Młody wylał sobie na głowę litr nie do końca ukwaszonego mleka. Jakby wylał kwaśnie nie rozlazłoby by się tak jak takie prawie świeże. Musiałam meble odsuwać żeby posprzątać.

Dzisiejsza i wczorajsza miska:






Trening wczorajszy na dziwnej siłowni był bardzo przyzwoity. Spociłam się ja i taka jedna która się przykładała, ale reszta to żenada. Człowiekowi się nawet patrzeć przykro robi jak niektóre osoby "ćwiczą".
No ale co mi tam.\
Jadę dzisiaj nad morze, zabieram hantle jak się zmieszczą. Mam 730 km x2 i muszę być na poniedziałek w domu. Ale przynajmniej bez dzieci i z małżem. Ale wypas. Tam musze pomalować futryny a małż naprawić lodówkę. Romantyczny weekend dla dwojga w apartamencie w Międzyzdrojach. Polecam wszystkim. Do poniedziałku.


Zmieniony przez - marineira w dniu 2012-03-30 10:16:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
weekendowa miska nieliczona
dzisiejszy dotychczasowy trening to 20 x 20 kg na I piętro
dzisiejsza miska



+ rower 40min , siłownia, rower 15 min


Zmieniony przez - marineira w dniu 2012-04-04 09:00:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
dzisiejsze pomiary


+ pomiary na wadze w klubie wykazały -4% tłuszczu i +4 kg mięśni przy ogólnym spadku wagi od 7.03 -2,5 kg



Zmieniony przez - marineira w dniu 2012-04-04 09:15:08

Zmieniony przez - marineira w dniu 2012-04-04 09:15:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Hej!, fajnie leci! Oby tak dalej! gratki

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
O bardzo ładnie poleciało miłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ale super spadlo!

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
dziekuje wszystkim za dobre słowo

miska wczorajsza się rozlazła, na trening wyszłam za późno i zamknęli wejście
mam kryzys kury domowej
dobija mnie udupienność ogólna
czekają mnie święta z dreptaniem
bedzie tak jak w każdy weekend tylko dłużej + ciśnienie na żarcie, ciasta i świętowanie ze strony mojej mamy
dzieci nikt nie chce bo za męczące
a ja mam co chciałam
nie wzięłam poprawki na to że dzisiejsza generacja babć kocha wolność

i nie mam kvrwa czasu na siebie!
mam dosyć

to tyle mędzenia
miska zdupiona lekko, nie ma posilków, jest pogryzanie byle czego żeby się w bilansie mieściło
byle do poswiętach








Zmieniony przez - marineira w dniu 2012-04-05 13:48:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Co to za kryzysy po takich ładnych spadkach?

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
marineria Glowa do gory bedzie dobrze na pocieszenie ja tez siedze w domu z 2 malych dzieci 2 i 4 latka i tez nie mam nikogo kto by sie nimi zajal chodzby na pol godziny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KONKURS] Przemiana Sylwetki 2012! Edycja III :-)

Następny temat

Trening w domowych warunkach dla kobiety

WHEY premium