SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/martasi/przełamywanie własnych słabości podsumowanie str.52

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 39631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
a próbowałaś robić pajaca na podłodze?

ja zawsze po treningach kończę rozciąganiem i tym pajacem na podłodze, który dobrze robi na kręgosłup

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Wydaje mi się, że bardziej mięśniowo, może od przysiadów tyłek po prostu boli bo w końcu je dobrze chyba robiłam

Nie zwaliło mnie z nóg, nawet nie wypuściłam sztangi, ot zabolało bardzo mocno, potem zrobiłam jeszcze 2 serie rozciągając się pomiędzy unoszeniami. Teraz mnie ćmi, czasami jak idę to tak jakby coś mi przeskakiwało i boli bardziej (od czasu powrotu z siłowni zdarzyło mi się 2 razy). Kładłam się płasko na podłodze i podciągałam kolana do klatki, wydaje się pomagać.

Złego diabli nie biorą więc mam nadzieję, że tylko przeciążyłam

filonka, nie robiłam zaraz pójdę zrobić.

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-04-27 22:29:09

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
wydaje mi się, że jeśli nei zwaliło z nóg i ćmi na razie i byłaś w stanie zrobić jeszcze 2 serie to tragedii nie ma, mnei jak wypada dysk to zwala z nóg i jest płacz i czołganie po ziemi....

rób przed i po każdym treningu HIM i HAM https://www.sfd.pl/-t722248.html to super rozciąga te partie

a puki co to może przeczekaj do jutra, żeby tam nie narobić szkód w razie W, daj znaka koniecznie jutro jak się czujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
rallygunia dzięki. Idę się w takim razie przespać w pozycji trumiennej

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
oby przez sen się zregenerowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dokladneie, porozciagaj sie to najlepszy sosob na takie rzeczy, zle cos zrobilas i przeciazylas sie ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


Dzięki, porozciągam się może pomoże. Nadal boli, zakładanie skarpetek rano to była ekwilibrystyka, przy chodzeniu chyba trochę lepiej.

Miska na dziś. DT, ale wytrzymek chyba nie zrobię, bo mam wskakiwanie na stopień i nie chcę dziś tak obciążać kręgosłupa, chyba że zrobię wczorajszą z burpee bez wyskoku, powinnam dać radę...

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Oby szybko przeszło
Dzięki Fela

I dla pamięci protokół insulinowy dzień 3 Mąż chyba rano moje ZMA oglądał

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Uj jak zakładanie skarpetek to kłopot to dziś ty DNT zrób...żebyś sobie buby nie zrobiła przypadkiem, dopiero jak przejdzie to rusz dalej, z tym nie ma żartów, lepiej odpocząć troszkę upewnić się czy to tylko mięśnie....

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-04-28 08:00:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs/terco/będzie się działo:) podsumowanie str50

Następny temat

Krzywy kręgosłup

WHEY premium