SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/martasi/przełamywanie własnych słabości podsumowanie str.52

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 39592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Dzięki jeszcze raz.

Przyszła wyciskarka właśnie piję sok z kapusty włoskiej, buraka i pomidorów

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
i jak dobry sok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


Niezły, nie w za dużych ilościach, ale podobno taki zestaw dobry jest na stres

Miska na dziś. Dziś będzie dzień 1 z treningowych.

Proszę o dodanie do pierwszego postu: % tłuszczu w ciele wg. wskazań wagi - 24,7%

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
za każdym nowym rozpoczętym modliłam się, żeby budzik zadzwonił i żebym nie musiała burpee robić
miałam tak samo

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
hehe, jest nowa bielizna
Marta, ładnie się prezentujesz

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Martasi, powodzenia i wytrwałości! Do bojuuuuuuuuuu! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
martasi trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Trening z dziś

1. przysiad 5x20; 5x25; 5x30; 5x35; 5x40*
2. MC na prostych nogach 5x40; 5x45; 5x50; 2x55; 2x55#
+ 4x obwód
15 burpee (pompki damskie)
10 pompek przy ścianie
5 Turkish Get Up 2kg**

Ten trening to był pomyłka po wczorajszych wytrzymkach, uda bolały koszmarnie od samego początku

* chyba nie będę zwiększać ciężaru tylko będę próbować niżej schodzić aż się uda
# nie wiem czy to było na prostych bo trener kazał jednak trochę nogi ugiąć
** TGU najbardziej uda mi zmasakrował

Areobów nie było bo nie dałam rady już.

Aha, dzisiejszy dzień sponsoruje sok z brokuła, kalafiora, marchewki i buraka

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-04-12 20:57:17

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ale masz sponsora wyszukanego. Ja coś ostatnio zaniechałam sokowej produkcji muszę wrócić koniecznie.
A jak tam ten wredny trener? Nadal ci psuje krew?

Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-04-12 21:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Wredny trener udaje, że mnie nie ma. Na całe szczęście jak zupełnie coś robię źle to zwraca uwagę.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs/terco/będzie się działo:) podsumowanie str50

Następny temat

Krzywy kręgosłup

WHEY premium