SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/martasi/przełamywanie własnych słabości podsumowanie str.52

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 39654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


Dzień pierwszy miska. Wszystko do kitu, bo nocowaliśmy po wystawie u znajomych i dopiero do domu dotarłam.

Nie wiem jak ja to zjem, a potem wytrzymke zrobię

Dziękuję Wszystkim za przywitanie i kciuki

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-04-10 15:11:57

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Marta quinoa ma ok. 400kcal i 75ww w 100g (nieugotowanej).
Ty ważysz już ugotowaną?
imo lepiej wazyć surową, bo ugotowana ma zmienną wagę w zalezności od tego jak bardzo wodą nasiąknie (a kcal tyle samo..). no chyba, ze kupujesz juz ugotowana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Ważę surową zawsze i nie wpisywałam jej tylko w bazie jest, widocznie w bazie ma złe dane.

To zaraz zmienię miskę, skoro tak.

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-04-10 16:41:45

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Marta jak wkleisz zdjecia i obwody to ci dostawie do pierwszej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


Dzięki, obwód się postaram zrobić dziś, a foty pewnie jutro

Zmieniona miska na dziś.

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-04-10 18:15:44

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
powodzenia imienniczko

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Dzięki baby

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 57 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1671
powodzenia martasi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


Miska na dziś. Dzień GPP czyli sprawdzanie obwodów. Fotki mam, ale w byle jakiej bieliźnie. Idę dziś coś kupić normalnego to jutro wstawię

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs/terco/będzie się działo:) podsumowanie str50

Następny temat

Krzywy kręgosłup

WHEY premium