SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/martasi/przełamywanie własnych słabości podsumowanie str.52

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 39508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
wiesz, jeśli masz gdzie się zaprzeć nogami, to na tej ławeczce pewnie też mogłabyś wznosy z opadu robić, chociaż piłka też może się przydać

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Nie będzie DT, domowej roboty ciężary się nie nadają, więc NDT, a jutro wracam na siłkę.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


Miska na dziś (ostra zupa i surówka w ramach protokołu do zjedzenia przez cały dzień, w obu jest kurkuma). Protokół estrogenowy dzień 1. DT.

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-05-10 06:59:36

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Szczęsciara.

Umrę od tej ilości surówek w protokole estrogenowym, muszę zwiększyć ryż i strączki na rzecz zmniejszenia ilości owoców, bo objętościowo tego nie wepchnę

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to po prostu odpusc czesc weglowodanow liczonych na rzecz warzyw, bedzie rotacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
bedzie rotacja
Rotacja będzie jak będzie trzeba wiesz, że ja kocham jeść i nie odpuszczę dopóki będzie spadać

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


Miska na dziś. DT i 2 dzień protokołu estrogenowego. Nie ćwiczyłam wczoraj, bo usiłowałam znowu dać szansę facetowi i domowej siłowni, ale nie miał czasu mnie asekurować.

W związku z tym od dziś wszystkie dni będą DT do końca tygodnia.

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-05-11 07:13:04

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs/terco/będzie się działo:) podsumowanie str50

Następny temat

Krzywy kręgosłup

WHEY premium