SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/martasi/przełamywanie własnych słabości podsumowanie str.52

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 39507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Zupełnie przypadkiem się udało

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


Miska na dziś. DT. Protokół estrogenowy dzień 5. I fotka śniadania





Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-05-14 11:21:16

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
clearwater a myślałaś, że tylko udaję, a tak naprawdę połowy nie zjadam?

Surówka prosta i niezła w smaku no i w ramach protokołu estrogenowego Mam jej chyba jeszcze conajmniej pół kilograma na dziś

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Trening z dziś

12 przysiadów
11 Sit up`ow
10 thrusters z obciążeniem (2x5kg)
9 swing sztangielka (13kg)
8 burpees`ow
7 wskoków na 2 schodki
6 martwych ciągów 3x20kg (reszta 15kg)
5 zarzutów ze zwisu 2x20kg (reszta 15kg)
4 thrusters 15kg
3 wypady ze sztanga z przodu 15kg
2 przednie przysiady 15kg

Ponad 60min bez biegu bo nie dałam rady już. Trening masakrator, ale przyjemny

Tylko mam wątpliwość. Jak zaczynam ze sztangą to nie powtarzam już obwodu, tylko lecę wszystkie ćwiczenia ze sztangą po kolei? Czy powtarzam obwód dodając po jednym siłowym, a pomiędzy nimi nie odkładając sztangi?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
powtarzasz obwód dodając po jednym siłowym, a pomiędzy nimi nie odkładając sztangi przynajmniej ja tak to zrozumiałam i tak robiłam

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Ja też tak robiłam, ale zastanawiam się czy się bez sensu w taki sposób nie ściorałam

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobrze co obwod dokladasz cwiczenie , ale miedzy cwiczeniami ze sztanga nie powinnas jej odlozyc by robic je ciurkiem, no i ostatni obwod: bo obawiam sie ze wiele zle robi, po dołożeniu ostatniego cwiczenia ze sztanga jeszce raz przelatujemy obwod dokładając bieg na koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
OK, dzięki Obli, raz odłożyłam bo się okazało że thrustersów za żadne chiny 20-tką nie zrobię A z tym ostatnim obwodem przed biegiem się zorientowałam, że powinien być.

Żołądek mnie boli, nie wiem czy nie od tej ilości kapustnych jakie teraz jadam... bo niby od czego innego

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-05-14 22:29:18

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
hej Marta, myślę, że to możliwe. ja skutecznie zraziłam się do wszelkiego rodzaju kapusty, gdy pewnego dnia jadłam tylko kapustę do wszystkich posiłków (min 250 g kiszonek wg zaleceń diety i 500 g warzyw w ogóle, jeśli się nie mylę), skutecznie zwróciłam wszystko, co danego dnia zjadłam, a męczyło mnie to cały dzień ...

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs/terco/będzie się działo:) podsumowanie str50

Następny temat

Krzywy kręgosłup

WHEY premium