SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koniec jakosciowej masy teraz docinka przed latem....

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
siema Blig noro :)

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
na masie bazujesz na weglach czy na tluszczach??

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
na mase to robie tak ze 5 dni jem tak scisle to co mam rozpisane a wekendowo dopierdzielam kalorii jem smieci tzn mcdonald pizza czy cos tego typu jesli mam ochote to dobra metoda tak zeby sie nie zalac bo jak jest sie chudym no to trzeba wpieprzac duzo i smacznie i nie liczyc za duzo potem jak sie przeskoczy juz jakis poziom to nalezy sobie to rozplanowac zeby nie zrobic z siebie tlusciocha omka boya

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5704
Wow fajna sylwetka, kox z Ciebie pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Kawał mięcha przy dobrym BF, powodzenia na redukcji, jestem ciekaw efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
sQzi a wrzuć no fotke jak zaczynałeś. Myślę, że kupę pracy włożyłeś od czasów średniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18291
sylwetka kozacka ,i ta doyebana klata z łapą masakra , możesz powiedzieć przykładowo jak ładujesz b/t/w na redukcji i jakie suplementy bierzesz?
leci sok za konkretny poziom motywacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
I tak ma być, ma być pakiet imprezowy jak się komuś tak podoba! wqrwiają mnie typy co od razu chcieliby wejść i potrollować że nie ma nóg, że tylko pakiet itp, ktoś chce pakiet i tyle, po co te gadki. 10/10 ziomek i tyle, rób dalej swoje.

Zmieniony przez - misiequt w dniu 2013-05-03 17:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
O wlasnie, jaki rozklad procentowy na redukcji?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

20 lat do oceny, naturalnie

Następny temat

Klata, plecy, barki..

WHEY premium