SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20 lat do oceny, naturalnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
Mam 20 lat, ćwiczę 5-6 lat z przerwami. W pełni naturalnie, żadnych odżywek.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
oprocz masy popracowalbym nad zwiekszeniem kilogramów mozesz ewentualnie powiekszyc miesnie, :D:D:D:D:D:D

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4615
jak na kobietę jak masz zaznaczone w profilu to kiepska klata :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Temat i tak poleci, ale na przyszłość zapoznawaj się z regulaminem działu zanim coś założysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczysz 5 lat ? Żartujesz ? to te przerwy musiały wynosić po dwa lata.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
zapomniałeś dopisać "żadnych odżywek i jedzenia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10510
myślałem że to zdjęcia zanim zacząłeś ćwiczyć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2141
A możesz jakoś sprecyzować te przerwy? Bo mam wrażenie, że polegało to na tym że ćwiczyłeś w roku po 2-3 miesięce :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
spinacie się a koleś ewidentnie robi sobie jaja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nick23
spinacie się a koleś ewidentnie robi sobie jaja :)


Nie wiesz tego.. po prostu myślał, że zrobił postępy, a nie zrobił za wiele niech trenuje dalej ! i wróci za jakiś czas, gdzie rezultaty będą widoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
może i masz rację. ale ja zakładając sobie konto "na poważnie" nie dałbym sobie nicku "szmata" oraz nie wpisałbym sobie wieku 99 lat. ale to moje osobiste refleksje, a żeby nie było że zaśmiecam to dodam od siebie że konkret sylwetka, sam do takiej dążę ale myślę że bez saa zajmie mi to z 2 razy dłużej. pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zauważyłem rzeczywiście ma takie dane w profilu. Nie wiadomo co autor miał na myśli.

wiadomo, bez SAA nie dojdziesz do takiej sylwetki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 miesięcy ćwiczeń - ektomorfik.

Następny temat

koniec jakosciowej masy teraz docinka przed latem....

WHEY premium