Szacuny
1
Napisanych postów
3
Wiek
33 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
65
Hej, sorki że tak późno. Pomyliło mi się i zamiast miesięcy wpisałem lata... Ćwiczę oczywiście właśnie 5-6 miesięcy, a co do jedzenia to chyba macie rację, że trochę za mało mam tej masy :D
Szacuny
2
Napisanych postów
263
Wiek
32 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
2141
HAHA. Taki mały błąd i zalany krytyką. Jeszcze się chłopak do forum zrazi. A tak poważnie to pomyśl nad jedzeniem bo bez tego kiepsko idzie. Może jakiś gainer żeby podmasować i będzie okej. Grunt to się nie poddawać. ;D
Szacuny
1
Napisanych postów
3
Wiek
33 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
65
Sorka za nick, nie chciałem podawać takiego którego mam wszędzie w internecie, więc wymyśliłem cokolwiek, nie szukajcie tu teorii spiskowej ;) Dzięki za motywację do treningu!
Nad czym oprócz masy powinienem najbardziej trenować?
Zmieniony przez - Szmatapwn123 w dniu 2013-05-01 19:01:22