SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

20 lat do oceny, naturalnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 2543 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14764
Sylwetka marzenie... kiedy ja do takiej dobije

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
Hej, sorki że tak późno. Pomyliło mi się i zamiast miesięcy wpisałem lata... Ćwiczę oczywiście właśnie 5-6 miesięcy, a co do jedzenia to chyba macie rację, że trochę za mało mam tej masy :D
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2141
HAHA. Taki mały błąd i zalany krytyką. Jeszcze się chłopak do forum zrazi. A tak poważnie to pomyśl nad jedzeniem bo bez tego kiepsko idzie. Może jakiś gainer żeby podmasować i będzie okej. Grunt to się nie poddawać. ;D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Grunt to odpowiednio się odżywiać nie gainer.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2141
JKBB
A tak poważnie to pomyśl nad jedzeniem bo bez tego kiepsko idzie.


Gdybyś nie zauważył ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawia mnie nick autora ( to mało istotne ) po prostu się dziwie dlaczego ten temat jeszcze nie został skasowany.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
Sorka za nick, nie chciałem podawać takiego którego mam wszędzie w internecie, więc wymyśliłem cokolwiek, nie szukajcie tu teorii spiskowej ;) Dzięki za motywację do treningu!
Nad czym oprócz masy powinienem najbardziej trenować?

Zmieniony przez - Szmatapwn123 w dniu 2013-05-01 19:01:22
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2141
Oprócz masy popracował bym jeszcze nad masą. ;)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14847
oprocz masy popracowalbym nad zwiekszeniem kilogramów mozesz ewentualnie powiekszyc miesnie, :D:D:D:D:D:D

Sila!!!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 miesięcy ćwiczeń - ektomorfik.

Następny temat

koniec jakosciowej masy teraz docinka przed latem....

Shoty
Polecane artykuły