SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koniec jakosciowej masy teraz docinka przed latem....

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
by zobaczyc czy juz na poczatku bez cwiczen Twoja sylwetka sie wyróżniała i by ludzie zaczynający teraz ćwiczyć mogli zobaczyc z jakiej sylwetki startowałeś by wiedzieć czy Oni również mają szansę tak się wybić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
wygladalem jak ci z oswiecimia ale ja bylem dzieciakiem wiec co oceniac

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2736
Właśnie Maćko dobrze do określił :) Wrzucaj nie gadaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale pierdy gadacie... Co sie urodził z bickiem 40cm?? Po talii widać ze drobny chłopak...był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
nie wiem gdzie mam to foto nie chce mi sie szukac

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19030
potem pewnie zrobił cykl na gainerze i tak go rozyebalo ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
tam to juz bylem przypakowany jak zaczynalem to jak slupek

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
znalazlem :)

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
ile cykli kretą było? Szło coś mocniejszego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

20 lat do oceny, naturalnie

Następny temat

Klata, plecy, barki..

WHEY premium