SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koniec jakosciowej masy teraz docinka przed latem....

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Elegancko jest, ale za kolegów mógłbyś się zabrać :D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
nie kazdemu chce sie trenowac , a wycinki wiekszej to mi sie nawet nei chce robic bo trzymac diete i sie katowac po to zeby zylka bardziej wyszla to troche bezsens jesli sie nie startuje 2 sprawa trzeba sie rowno szprycowac a ja nie jestem zwolennikiem jakichs mega dawek

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jestem tego zdania że jeśli nie robi się tego na profesjonalnie tzw. nie bierze udziału w zawodach itd. to nie ma sensu walić nie wiadomo jakich dawek

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
pozatym to za nudny tryb zycia jak dla mnie silownia ryz i spanie %))

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 829
Sylwetka kozak , łapy są bestialskie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
myślałem że redukcję robi się dietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Gdyby redukował samą dietą na takim poziomie to miałby za duże straty w miechu i wyglądałby o wiele gorzej niż teraz ;p

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-07-22 19:13:41

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
o proszę nawet nieproszony obrońca się znalazł polecam przeczytać jeszcze raz moje zdanie tylko tym razem ze zrozumieniem, przyda ci się jako trening do testu gimnazjalnego czy tam matury :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Przeczytałem i z niego da się wywnioskować to że redukcję robi się dietą a nie szprycowaniem się, dlatego napisałem że na jego poziomie redukowanie samą dietą jest bez sensu, to raczej Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
dietą jak dietą ale bez dobrej szprycy nie zrobisz jak mi gosc powiedzial na jakich dawkach sie redukowal to ja podziekowalem bo ja bralem 1/4 z tego pozatym i tak wygladam dobrze brzuch jest zarysowany dobrze byla lepsza rzezba tyle ze zrobilem sie zbyt plaski wole wygladac jak kon a nie jak gowno wyrzezbione

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

20 lat do oceny, naturalnie

Następny temat

Klata, plecy, barki..

WHEY premium