SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koniec jakosciowej masy teraz docinka przed latem....

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
mam 170 aktualnie jest mala poprawa mialem ostatnio pare dni male zamieszanie przez co nie moglem jesc posilkow o ustalonej porze a to sie odbija co do lap to jak skoncze troche zjada interesuje mnie sportowy zdrowy wyglad nie tam jakies duze rozmiary

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
o i to jest fajny cel zdrowa sylwetka, aż jestem ciekaw jak Ci to wyjdzie. Może jakieś foto zapodasz jak to teraz wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24255
2x dziennie? jakies sporty walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zapewne rano aeroby a po południu trening siłowy

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-06-04 17:11:37

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
foty dam jak bede zadowolony juz z efektow zobacze co to tam wyjdzie mowie od piatku mam ciulowo w piatek sie strulem kurczakiem na miescie i zygalem sobote mialem tez do dupy przez to niedziela byla podroz a wczoraj mialem sytuacje ze przed samym treningiem musialem gdzies isc z czegos sie tlumaczyc i nie dojadlem nei zrobilem treningu a ja mam taki organizm ze jak przestaje pompowac 3 dni to momentalnie flaczeje dlatego musze sie rozkrecic znow wejsc na wlasciwe obroty

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kozak sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4001
ale bydle ! zaj**ista forma pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4001
ale bydle ! zaj**ista forma pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4999
I jak tam wycinka,bo cisza??

dygi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
z wycinki dupa bo zlapalem kontuzje obojczyka wiec nei moge tak trenowac jak bym chcial ale forma nie jest zla mam jakas fotke z nad jeziora to moge wrzucic ;p

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

20 lat do oceny, naturalnie

Następny temat

Klata, plecy, barki..

WHEY premium