SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile moge dostac jak myslicie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Powinni Ci odwiesić.

Powinni Cię powiesić

joke, ale czuje, że tym razem nie dostaniesz zawiasów

go tak jeszcze odpowiednio naprostowal

lepiej nie

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
heh jakie tam wstydzic stalismy sobie a ze kumpel batona przyniosl do szkoly i akurat go w ręku mialem i do tego dosyc latwo meni sprowokowac i mialem kiepski humor to tak wyszlo... hmm a jakbym do jakiegos psychiatry poszedl kiedys niby mi stwierdzil taki koles jakis tam "gatunek" psychologa, coś w ten deseń, sklonnosc do zachowań agresywnych i nadpobudliwość. To coś by pomogło?

Aha i trenuję kickboxing i Taekwon-do na chwilę obecną, to chyba też coś zmienia na moją niekorzyść:/

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
kickboxing i Taekwon napewno Ci nie pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Mnie za czasow gowniarza zwineli za pijanstwo jako nie letni i wandalizm,pozbijalem kilka szyb w bloku.48 nic wiecej
ALe u ciebie moze byc gorzej,ze szkoly to raczej wylecisz

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2007-10-05 08:04:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15813
Powieszą cię złoczyńco!

................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Hehe a jednak moja metoda zadziałała

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
I jak sie sytuacja rozwija?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
póki co zarzut gróźb karalnych z pobicia już zeszło ale może i to sie da jakoś załatwić...

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6846
Kumpel miał w zawiasach i tez sie na******lał z kolesiem, koleś podał ale kumpel sie z nim dogadał zapłacił mu jakieś pieniądze i gościu wycofał spprawe mysle ze tylko to ci zostało. Bo jakmiałeś zawiasy i Ci sie nie szkonczyły to albo dołożą ci albo lipa.

Oni Mają Hajs - My Wspólne Marzenia...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy gdzie to kupić ...

Następny temat

Co Brac

WHEY premium