SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Brac

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 948
Witam jestem tutaj nowy i chialem zebyscie mi mogli doradzic czy moge mieszac Kretke+mass xll+whey protein activi.Moje wymiary to 180cm waga 66 kg , cwicze 4miesiace...i jak bys cie mogli doradzic co brac po tym cyklu...

iuduodapdi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Raczej nie, bo połączenie kreatyny z węglowodanami i białkiem prowadzi do reakcji termicznej i może wybuchnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 948
Narazie po samej kretce i mass przytylem 2 kg, a whey protein kupilem po kosztach od kumpla i wlasnie nie wiem czy to mieszac wszystko ... :P

iuduodapdi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Kolego

Gainery to nic innego jak Jedzenie w proszku weglowodany i troche białka i tłuszczy jesz to jak nie mozesz zjesc posiłku lub sie spieszysz

Białko w proszku traktuj jako uzupełnienie Diety jeśli z jedzenia nie możesz dostarczyć odpowiedniej ilości

Kreatyne se bierzesz a gainerami i białkiem uzupełniasz diete czyli w sumie można mieszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 948
Dzieki JABI ZA Odp. a mogl bys mi jeszcze mniej wiecej powiedziec co mogl bym brac po tym cyklu ? co bys polecal ....

iuduodapdi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Znaczy sie po cyklu Na Kreatynie ?
To ułóż se Diete i sie jej trzymaj jak nie bdziesz mógl to uzupełniaj Białkiem i Gainerami

To ci pomoże -- http://www.darkthorn1.republika.pl/dpv410.rar
Po przerwie od Kreatyny Kup se jeszcze raz Monohydrat Kreatyny albo Cell Pump'a

Narazie zaczynasz cwiczyc wiec wiecej ci nie potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 948
Z Dieta Troche ciezko brak zbytnio kasy a wiec troche lipa a i wogule to mam prakte w piekarni a wiec same nocki czasami w robocie nie mam kiedy zjesc.. wiec teroche lipa ale staram sie przynajmniej raz dziennie zjes jedna torebke bialego ryzu no i do tego jakies jogurty , 3 szklanki mleka i 1 banana + obiada ... z gory dzieki za odpowiedzi...

iuduodapdi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Bez diety to nic nie zrobisz w tym sporcie bo musisz dostarczac energi i budulca żeby mięsnie rosły
ty dostarczasz same weglowodany prawie.
W tym dzienniku posiłkow mozesz se ułozyc zapotrzebowanie mniej wiecej i dobrac posiłki nie widze problemu zeby wziąść ze sobą do pracy w sheaker'ze Zmixowany twaróg z bananem albo białko z bananem a na śniadanie płatki owsiane z twarogiem

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-03 16:04:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 948
A w przerwie od mono mozna cos brac ? ?? bo bralem wczesniej mono i poszlo mi troche bez diety pozniej przestalem bo nie mialem kasy i cwiczylem 2.5 miecha na sucho i byly spadki np. w ramionach i wydawalo mi sie jak bym mial mniej sily na przerwie...

iuduodapdi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Miedzy cyklami kreatynowymi można brać same No-Boostery szczególnie jeśli zawierają Jabłczan Cytruliny
https://www.sfd.pl/Czy_booster_dobry_po_cyklu_-t354576.html
masz linka poczytaj
ale dla ciebie za wczesnie porstu zrob przerwe dobrze sie odzywiaj i po przerwie wezmiesz mono luc cell pumpa
POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile moge dostac jak myslicie?

Następny temat

JAKIE ZNACIE DOBRE ŁAWKI ?????

WHEY premium