SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile moge dostac jak myslicie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
i co, mam mu placic? o nie... Właściwie to on jest ustawiony już najgorsi są świadkowie:/ Ale o tym żeby wycofał sprawę nie pomyślałem...

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6846
wiesz ja wolałbym zapałcic za (głupote) niż iść siedzieć :)

Oni Mają Hajs - My Wspólne Marzenia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
można to załatwić nie płacąc...

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Stłucz go żeby nie gadał że go stłukłeś

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Zdecydowanie powinni cie wsadzic, takich kretynów jak ty nalezy zamykac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
o znalazl sie teraz to za wszystko można... dawaj ja Ciebie wyklne Ty wyklniesz mnie i nawzajem pozakladamy sobie sprawy w sądzie.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
no coz... doje bales pi z dzie uszy. Czasem robi sie rzeczy ktorych sie potem zaluje, bywa. Powodzenia zycze

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
turok16 Na Forum zabrania się:

¦wiadomego wywoływania obraĄliwych dyskusji dotykaj±cych po¶rednio lub bezpo¶rednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne b±dĄ religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, b±dĄ pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub wła¶ciwo¶ci mog±ce poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania.


Mysle ze wyzywanie Gwjazdora od... nie bylo tu konieczne jezeli chciales wyrazic swoja opinie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5545
Hmm głupio wygląda, pojednaj się z kolesiem i powiedz mu żeby zmienił zeznania na jakieś mega głupoty ważne żeby były, bo w każdym razie wycofać już się nie da to sprawa ścigana z urzędu nie prywatnie. To będzie najlepsze wyjście...

assalam aleykom

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy gdzie to kupić ...

Następny temat

Co Brac

WHEY premium