SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile razy mogę w ciągu tygodnia trenować poszczególne partie mięsniowe

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

Ilość wyświetleń tematu: 4873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
witam
proszę o podpowiedź
ile razy w tygodniu mogę robić poszczególne partie mięsniowe
pracuje fizycznie, wyginam drut w pracy, wiec całe ramiona pracują, szczególnie zależy mi na tym czy mogę robić bica itrica 2 razy w tygodniu czy lepiej zostać przy 1 razie, z góry dzięki za pomoc

Życie jest za krótkie by być ciągle małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
ok,ok, wszystkie sugiestie do mnie trafiły, podporządkuje się do częsci z nich, tylko ja jeszcze chciałem przeniesć gdzies 1 ćwiczenie, bo we wtorek mam 3 - klata, triceps i biceps, naprade jak podchodze do bicepsa jestem zmeczony ...

Życie jest za krótkie by być ciągle małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Dużo zależy też od intensywności treningowej, i tego czy masz dopiętą dietę, możesz robić 1 trening ciężki a 2 lekki, ale jednak proponowałbym pozostać przy 1 treningu w tyg.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
J/w jeśli jesteś w stanie jedzeniem i snem zapewnić odpowiednią regenerację możesz wykonywać takie treningi 2x w tyg jednak też wolałbym 1 porządny niż dwa słabsze

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej jeden konkretny niż dwa mniejsze według mnie . Tym bardziej że przy pracy fizycznej nie tak łatwo o porządną regenerację .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Tak jak koledzy wyżej piszą jeśli pracujesz rękami w pracy to lepiej jeden a konkretny bo regeneracja pewnie będzie dłuższa.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
ok i tak własnie zrobię, 1 a porządny trening, dzięki

Życie jest za krótkie by być ciągle małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
aha i jeszcze jedno, mój trener ostatnio zupełnie pomieszał mi treninigi, dodał w 4 dzień wytrzymałosciówkę, ale napchał mi na pozostałe dni za dużo
poniedziałek - plecy, barki, brzuch -ok
wtorek - klata, biceps, triceps
czwartek - nogi
czy mogę przestawić biceps do nóg w czwartek, bo na 3 ćwiczenia we wtorek jestem już zmęczony pod koniec i ten triceps słabo mi wchodzi

Życie jest za krótkie by być ciągle małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
Co za trener kaze ci biceps z tricepsem laczyc niezle


Zmieniony przez - WaiT.! w dniu 2013-09-10 13:06:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
no niestety, ja mieszkam we Włoszech tu mają trochę inne poglądy i sposoby, ja jednak wolę te nasze, to jak, jak najlepiej połączyć mięsnie ze sobą, mam do dyspozycji 4 dni, w tym ostatni odpada bo mam ćwiczenia wytrzymałosciowe, dzięki

Życie jest za krótkie by być ciągle małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 552 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17195
WaiT.
Co za trener kaze ci biceps z tricepsem laczyc niezle

Co w tym złego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Triceps z bicepsem super połączenie , tylko zaczynamy trening od tricepsów .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy

Następny temat

ławeczka itp. dla początkującego.

WHEY premium