SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gruszka/rekompozycja/foto str.60

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no właśnie w ogóle dlaczego nie robisz normalnych ciągów tylko dociągania???
dociąganie zazwyczaj stosowane jest jako ćwiczenie dodatkowe poprawiające końcową fazę w ciągach


P.S zawsze możesz podłożyć talerz pod ławkę,żeby jakoś wyrównać

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-09-28 13:00:27

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
because you are not pulling from the floor, much of the quad, glute, and hip recruitment is taken out of the movement, meaning most of the pull is taken up by the back musculature

Mi się właśnie zdawało, że u początkujących takie kombinowanie, (czyli np. wyłączanie części mięśni z ćwiczenia wielostawowego) nie jest wskazane
Poza tym: czy uważasz, że masz na tyle silne prostowniki i jesteś na tyle zdolna skoordynować ruchy w ćwiczeniu, żeby ciągnąć tylko nimi? Patrząc na przeprost, który robisz, wydaje mi się, że nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
ha! no widzisz, ja tak pomyslowa nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eeee no Mówię, że się nie znam, dlatego drążę i publicznie spekuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja podtrzymuję swoją wypowiedź wyżej
to jest naprawdę dobre ćwiczenie w trójboju chociaż z drugiej strony mi już od 100kg wzwyż nie pomaga,ale to problem ustawienia i ograniczeń,jakie dają mi ławki

luknij sobie,a potem niech modzi skasują,żeby śmietnika nie było
stary filmik





Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-09-28 13:09:51

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
ja tylko dodam, ze ja wczesniej przy MC sie nie odchylalam do tylu, tylko raz 'instruktor' mnie zyebal i zaczelam specjalnie tak robic

wiem ze jestem poczatkujaca, ale w koncu w ulozeniu treningu pomagal mi doradzca w dziale treningow, to mu zaufalam...

i sadzilam ze jak cos bedzie naprawde rzucac sie w oczy jako nieodpowiednie dla kogos z moim stazem i mozliwosciami to mi od razu napiszecie... bo ja bylam i jestem otwarta na wszelkie sugestie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
to teraz Ty go zyeb i powiedz,że jest idiotą...co za wynalazki chodzą na siłownie to szkoda gadać

ja też jak zaczęłam dociągania to robiłam przeprosty i mnie skorygowano oczywiście na forum,bo na siłce to nikt nie ma pojęcia co ja robię

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-09-28 13:17:10

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
w sumie sama moglam sie zastanowic kogo slucham, bo to taki Irlandczyk z brzuszkiem 'wiecznie na lunchu'

ok, sprobuje lawki ustawic tak, jak sie nie da to trzeba bedzie pomyslec nad zmiana cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
lepiej od razu zmienic i nie kombinowac. Jak sie nei ma dobrych warunkow na robienie jakiegos cwiczenia to lepiej go nie robic i zamienic. Kasia nei ma wyjscia bo trenuje pod zawody - konkretnie. Dla ciebie trening ma byc sposobem a spalenie kalorii i pobudzenie metabolizmu - ukladu hormonalnego itd. Wiec nie ma cwiczen niezastepowalnych.
A jak bedziesz kiedys chciala dopieszczac konkretne miejsce to wtedy bedziesz kombinowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Dokładnie Iza dobrze radzi
To ćwiczenie nie jest Tobie potrzebne i najlepiej powrócić do normalnych ciągów i pamiętaj lepiej na forum się zapytać niż słuchać wskazówek niektórych pseudo instruktorów

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch, pytanie!

Następny temat

Poprawki indywidualnego treningu

WHEY premium